BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Hahah obogatiti se sigurno ne mogu mogu pristojno da žive i to samo ako su pametne i rade često. Jer uglavnom taj novac koji zarade potroše na gluposti. Da je to tako jednostavno sve bi se karale. Preko kreveta samo mogu da obole sto psihički sto bolest da pokupe i pri tom da budu na glasu kurvetine za male pare a Bosna je mala.
Davno bi one to radile javno da mogu
Druže moj ona Safira što je bila u bl ( crnkinja) namjenski bila u Bosni da zaradi para da otvori u Rio de žaneiru salon lepote. Eno je sad profesionalno crta obrve i otvorila salon. Pratim je na insta. Pre se bavila modelingom ili šta već i trebalo joj novca da započne sa zakonom. Evo pre dva dana objava svečano otvaranje🤣🤣🤣
 
Druže moj ona Safira što je bila u bl ( crnkinja) namjenski bila u Bosni da zaradi para da otvori u Rio de žaneiru salon lepote. Eno je sad profesionalno crta obrve i otvorila salon. Pratim je na insta. Pre se bavila modelingom ili šta već i trebalo joj novca da započne sa zakonom. Evo pre dva dana objava svečano otvaranje🤣🤣🤣
Druze pa nije salon bogatstvo jebo ga ti. Uzmeš kredit i otvoriš salon.
Znam i ja kakav biznis je napravila maserka jedna u Sa i to bez karanja ali Brate to su rijetke žene koje rade pametno i novac sačuvaju. Obično ode na silikone, auta drogu, skupu garderobu. Treba živjeti, ne slažu one to sto zarade,pa se obogate
 
Druže moj ona Safira što je bila u bl ( crnkinja) namjenski bila u Bosni da zaradi para da otvori u Rio de žaneiru salon lepote. Eno je sad profesionalno crta obrve i otvorila salon. Pratim je na insta. Pre se bavila modelingom ili šta već i trebalo joj novca da započne sa zakonom. Evo pre dva dana objava svečano otvaranje🤣🤣🤣
Kako se zove na insta
 
5 musterija dnevno puta 200 eur, 20 dana u mjesecu.
Ti i matematika ste se posvađali opasno...

Usput mi reci gdje ima stan da se kupi za cca 6000 eura, da odmah kupim 2 i da ih iznajmim kurava i vama na forumu ovdje dam ovdje adresu da možete ići guziti!?
 

Prilozi

  • Screenshot_20230412_231321_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230412_231321_Samsung Internet.jpg
    221,2 KB · Pregleda: 108
Druze pa nije salon bogatstvo jebo ga ti. Uzmeš kredit i otvoriš salon.
Znam i ja kakav biznis je napravila maserka jedna u Sa i to bez karanja ali Brate to su rijetke žene koje rade pametno i novac sačuvaju. Obično ode na silikone, auta drogu, skupu garderobu. Treba živjeti, ne slažu one to sto zarade,pa se obogate
Nije isto dići kredit ovdje i u Brazilu. Dolje je bijeda malo veća. Bosna je za njih sto je Amerika za nas
 
Pola
Jesam li ja upravo to malo prije napisao " mlada i neiskusna" i napisao sam to neće te "razvaliti " kao što ima djevojaka koje znaju tako da kažemo posao .... Nisam je hejtovao niti bilo sta rekao samo svoje iskustvo.....a na ne razumijem tvoju potrebu da pametujes oko bilo čeka svako ima različiti ukus i sta ga radi .... Ja imam osjećaj da god da sam napisao vezano za nju ti bi našao način da negiras i izvlaciss iz konteksta stvari ....
Polako mlada je naucice sa godinama dolazi i iskustvo nemoze nista preko noci
 
Sac
Druže moj ona Safira što je bila u bl ( crnkinja) namjenski bila u Bosni da zaradi para da otvori u Rio de žaneiru salon lepote. Eno je sad profesionalno crta obrve i otvorila salon. Pratim je na insta. Pre se bavila modelingom ili šta već i trebalo joj novca da započne sa zakonom. Evo pre dva dana objava svečano otvaranje🤣🤣🤣
Sace uskoro i da se vijenca
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh