BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

A sta ti imas od toga sto ces je prijaviti.Sto ti je krivo ako cura uzima lovu.Jos ste je oblatili ovdje da je zarazena jos da je prijavite.Koji ste vi pojedini idioti.Gledaj svoja posla idi radi nesto,zaradi,nemoj visiti ovdje,pa kad budes mogao da platis,bice i manje zlobe u tebi.
Pa nemoj biti glup. Ako stvarno ima AIDS onda je ona potencijalni ubica sa predumisljajem. Idiot si ti koji mislis da se ne treba ta stoka prijaviti ako je zaražena.
 
Danas sam bio kod jedne brazilke ko hoce mogu mu poslati slike

Pa nemoj biti glup. Ako stvarno ima AIDS onda je ona potencijalni ubica sa predumisljajem. Idiot si ti koji mislis da se ne treba ta stoka prijaviti ako je zaražena.
Upravu si..., nedaj boze da je zarazena , pa da je branis. Kazem konkurencija radi nemoralan posao. Ne znam koliko ste pratili, moje istupe. Nedavno prijavljen...,lako provjerit. Javlja mi se poslje toga izvjesni/a, osoba koja sa nikom "purapura", kaze da ima dosta zarazeni, navodno bili s osobom iz Zalika. Da je dobila informaciju od neke kolegice. Pitam o kojoj je zarazi rijec, da je pita..., ona navodno odgovara , sto te briga, nisi i ti valjda bio tamo.Dosta sumljivo, ptepostavljam konkurencija.
Jbg nista cudno, no treba se pazit.
 
Vjeruje da ovdje i ima takvih idiota koji su kroz razmjenu u stanju izmisliti broj, tj dati brojeve i nekih žena koje uopste nisu u ovom poslu. Forum ja javan, dostupan svakom, svakakvih idiota.

Oprez.

Elem, imam bratu 10/15 provjerenih i kome god sam dao, nije bila fejk, to jel se nekom svidja, jel skupa ili ne, to je drugi par opanaka.

Ko ima konkretno nešto Prnjavor, provjereno i pouzdano kroz razmjenu u pp može dobiti nešto novo svježe BL, ko nema, neka se ne javlja.

S obzirom na bezobrazluk pojedinaca savjetujem svima oprez.
Pusi ga
 
Pa nemoj biti glup. Ako stvarno ima AIDS onda je ona potencijalni ubica sa predumisljajem. Idiot si ti koji mislis da se ne treba ta stoka prijaviti ako je zaražena.
Ja te smatram kao inteligentnog momka.
Onaj ko je zarazen treba da se lijeci,da li je,ne zna dok se ne testira.
Cudi me da si ti slijep ili se pravis lud i ne vidis da par budala prosipa suplju.
Ne znam koja budala vjeruje u te price.Svako ovdje moze napisati sta zeli.
Ali naravno napise neki idiot.
Samo mu kliknesvunimboks i sve ti je jasno.
 
Ja sam rekap svpje misljenje..., odaklen da poslje moje recenzije pojavi se ili pak ona" Purapura i da mi kaze, kako neka i Zalika, zarazila puno osoba iz Mostara...itd. Normalno da me je to zanimalo. Odgovora nema
A navodno mu njemu/njoj rekla najbolja kolegica, koja radi SKCM, ako je to to , onda bi mu rekla o cem se radi. Mislim da je stvar konkurencije. Bez obzira treba bit na oprezu, nikad se nezna. Najgore je ono sto se kaze "cula kazala". Jbg ponavljam i ja bi bio sretniji da jo je cjena manja, isto tako ne bi ni ja a prepostavljam ni Vi, imali sex kontak dabe ak je zarazena.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh