BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Današnja anonimnost u BiH ti je kurčeva rabota majstore. Ne živiš ti u uređenom društvu gdje se zakoni poštuju i gdje ne možeš doći do takvih informacija o registrovanim AIDS bolesnicima.
Ti hoces na silu da Ilma ima hiv haha.

U takvim slucajeva ako u bolnici posumnjaju da izvjesna NN se bavi prostitucijom,a zarazena HiVom,obavijeste policiju,i policija je kontaktira i zabrani rad.Mahala je mala .
U ovom slucaju se ne radi o tome nego o nekom idiotu kojem je kao kolega pricao da ta neka Ilma ima hiv prenijela mu.
Kolega se hvalio po firmi kao da je na lotu dobio.

Smijesno.
 
Samo ti brani nju, a cista sigurno nije. Kazes jeftine kurve? Pa koju ti firmu drzis druze pa ti je 150 eura jeftino za pola sata, sat sexa s kuravelom obicnom ?

I @Anamo-onaj druze nauci razliku izmedju HIVa i AIDSa, jer ona AIDS nikako ne moze imat jer se to javlja nakon 10 godina HIV infekcije

Uostalom, ja mislim da nema HIV tzv sidu ali da ima nešto vjerujem…
Normalno da ce se pricat da ima sidu jer je to prvo sto raji padne na pamet
 
I da kažem još, HIV ne znaci da ces dobiti odmah ako ga stavis bez kondoma iz razloga sto na jedan put nisu toliko velike sanse za zarazu
Trebas potrefit ako se iz prve zarazis a da se nisi izivljavo i jebo dva sata
 
Od te ogromne liste ukupno zapravo imaš samo dvije djevojke, ovu Xeniu i jednu koja nije niti na jednoj slici ali jeste drama lijepa, 250e/h (ja sam uspio spustiti na 200e ali nisam na kraju otišao jer sam se prepušio lol) ženska je u Park Lake apartmanima kod Trga, nisam bio al možda odem. Xenia nije uopšte moj tip tako da ni tu nisam bio a ona je 180e/h. Svaki put kada na ege vidis tonu profila da su unverified ili je agencija, nikada nisu te djevojke i većinom je jedna koju ti pošalju slike kad se javiš. Ove što budu independent i verrified su većinom prave, tako je barem u Sarajevu bilo.
Jel ko bio kod ove djevojke na slici.... Ja sam sinoć bio kod xenije i okej je zna posao ono njezna ljubazna sve okej ...
 
Ti hoces na silu da Ilma ima hiv haha.

U takvim slucajeva ako u bolnici posumnjaju da izvjesna NN se bavi prostitucijom,a zarazena HiVom,obavijeste policiju,i policija je kontaktira i zabrani rad.Mahala je mala .
U ovom slucaju se ne radi o tome nego o nekom idiotu kojem je kao kolega pricao da ta neka Ilma ima hiv prenijela mu.
Kolega se hvalio po firmi kao da je na lotu dobio.

Smijesno.
I ZABRANI RAD

Hahahaha nisam znao da je prostitucija dozvoljena u BiH
 
Samo ti brani nju, a cista sigurno nije. Kazes jeftine kurve? Pa koju ti firmu drzis druze pa ti je 150 eura jeftino za pola sata, sat sexa s kuravelom obicnom ?

I @Anamo-onaj druze nauci razliku izmedju HIVa i AIDSa, jer ona AIDS nikako ne moze imat jer se to javlja nakon 10 godina HIV infekcije

Uostalom, ja mislim da nema HIV tzv sidu ali da ima nešto vjerujem…
Normalno da ce se pricat da ima sidu jer je to prvo sto raji padne na pamet
Hahah isto sranje drugo pakovanje,pa druze da si rekao 3000 pa da kazem skupo.Ja patike kupim za 300km .Sta je 300km na ovom poskupljenju.
Ne serite vise sa tim cijenama one se ubijaju od posla ,zato sto ih je 10 na podrucju cijele bih

Radim pa zaradim,ne visim ovdje pa da nemam

L.p svima
 
Hahah isto sranje drugo pakovanje,pa druze da si rekao 3000 pa da kazem skupo.Ja patike kupim za 300km .Sta je 300km na ovom poskupljenju.
Ne serite vise sa tim cijenama one se ubijaju od posla ,zato sto ih je 10 na podrucju cijele bih

Radim pa zaradim,ne visim ovdje pa da nemam

L.p svima10

Hahah isto sranje drugo pakovanje,pa druze da si rekao 3000 pa da kazem skupo.Ja patike kupim za 300km .Sta je 300km na ovom poskupljenju.
Ne serite vise sa tim cijenama one se ubijaju od posla ,zato sto ih je 10 na podrucju cijele bih

Radim pa zaradim,ne visim ovdje pa da nemam

L.p svima
10 na podrucju bih? nisi ti izasao iz svog sela decko hahahh..ti i tvoje patike hahhaha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh