BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ekipa idem za Banja Luku na 4 dana ovaj mjesec. Na EGE je slaba ponuda, gdje još mogu pogledati i pronaći potencijalne dame? Prvi put bih u Bosni bio, pa ako imate par savjeta. Hvala Vam!
 
Da li je bio netko?
 
Kakva je Marina izgledom i dali nudi samo masazu ili i fetish stvari?
poruzna u faci, malo konjasta, ali zgodna veoma dobra guza i jake noge, masaza i drkanje kite, meni je i lizala kurac, nudila sex ali trazila velike novce pod izgovorom da to samo radi sa odredjenim klijentima, radi razne fetise ko voli to, masaza i drkanje jeftini bili veoma barem dok sam ja iso kod nje
 
takodjer sve preporuke za anelu iz mostara, lijepa mlada 21 22 godine zgodna, odlican supak i pica slatka ko med, veoma lijepa u licu mislim da nisam nikad jace svrsio na facu nekoj curi od nje, bude po sarajevu i mostaru, od mostarki ona mi je iskreno bolja i zgodnija od ilme jer ja volim kad cure imaju malo vece dupe, ilma jebote ofucana prava kuravela anela ne djeluje ko mrtva kurva nego normala cura
 
poruzna u faci, malo konjasta, ali zgodna veoma dobra guza i jake noge, masaza i drkanje kite, meni je i lizala kurac, nudila sex ali trazila velike novce pod izgovorom da to samo radi sa odredjenim klijentima, radi razne fetise ko voli to, masaza i drkanje jeftini bili veoma barem dok sam ja iso kod nje
Sta znaci konjasta ali zgodna?😄Jel nudi Marina sex ili ne nudi,i koliko je to puno para,meni nije ruzna,ako nudi otisao bih.Bio sam 20 puta nikad mi nije nista lizala niti nudila sex.
 
Sta znaci konjasta ali zgodna?😄Jel nudi Marina sex ili ne nudi,i koliko je to puno para,meni nije ruzna,ako nudi otisao bih.Bio sam 20 puta nikad mi nije nista lizala niti nudila sex.
poruzna konjasta u faci drug zubalo ima ako si bio kod nje znas, meni odgovara radi guzice i nogu, lizala glavic i jaja, pricala kako daje da je guze al ne svi i hoce vise para nego za masazu nisam ja htio bubnula cijenu neku za te pare mogu mladje cure jebat
 
poruzna konjasta u faci drug zubalo ima ako si bio kod nje znas, meni odgovara radi guzice i nogu, lizala glavic i jaja, pricala kako daje da je guze al ne svi i hoce vise para nego za masazu nisam ja htio bubnula cijenu neku za te pare mogu mladje cure jebat
Ne bih o ukusima ,kazem bio sam vise puta i malo mi je cudno to sto pises,jer znam koliko ona vodi racuna o higijeni i zdravlju,da lize glavic i da nudi sex nisam znao.Koliku cifru ti je lupila?Ja se lozim na starije.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh