BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Da li je neko bio sa ovom, da podjeli iskustvo?
bio sam ja, odlična usluga, lice prelijepo, grudi silikonske, guza nije klasično brazilska ali sve ukupan dojam 9/10 baš se trudi. Ima joj i drugarica pa ko hoće trojku može još danas su u tz
 
Interesantna je ova navala Brazilki po jugoistocnoj Europi, cudno da ne idu u zap.Evropu mada su im cijene i ovdje ko i tamo.
 
Interesantna je ova navala Brazilki po jugoistocnoj Europi, cudno da ne idu u zap.Evropu mada su im cijene i ovdje ko i tamo.
Jarane, Brazilki samo u Brazilu ima preko 100 miliona, tako da ove koje dođu kod nas su samo kap u moru. A dolaze kod nas jer je u našim gradovima srednje veličine poput Banjaluke, Tuzle ili Mostara ponuda nikakva, tako da one koje dođu imaju bruku posla. Iz tog razloga su i cijene iste, uprkos manjoj platežnoj moći našeg stanovništva u odnosu na zapadno.
 
Moze li neko napisati iskustva sa kondilomima?

Naime, imao sam sex sa drugaricom, nije i nit se bavi prostitucijom. Kondom je pukao, to sam kasnije vidio. Nakon kraceg perioda, supruga mi je rekla da ima kondilome (unutrasnji, nisu vanjski), a kod mene nema nista. Da li je moguce da je kod nje neka infekcija ili sam ja taj koji je prenjeo (opet kazem, kod mene nema nista)
Hvala vam!
 
Moze li neko napisati iskustva sa kondilomima?

Naime, imao sam sex sa drugaricom, nije i nit se bavi prostitucijom. Kondom je pukao, to sam kasnije vidio. Nakon kraceg perioda, supruga mi je rekla da ima kondilome (unutrasnji, nisu vanjski), a kod mene nema nista. Da li je moguce da je kod nje neka infekcija ili sam ja taj koji je prenjeo (opet kazem, kod mene nema nista)
Hvala vam!
Kondilomi su prenosivi nemoguce da jedno ima a drugo ne a pritom se seksate.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh