BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ko je ozbiljan neka pise ostavicu dole Viber broj koji ce biti par dana aktivan; Devojka 19 godina dobrog izgleda, u Bijeljini/Brčkom sam par dana. Nikakvi Xbonovi, nikakve UNAPRED uplate, dopune, nista od tog smeća. Iskljucivo ocekujem dobro situirane muskarce, ko je navikao na jeftino ili ne zna da se ponasa pri druzenju nek zaobidje.
+38765980775 - Pisati iskljicivo na Viber, bez nepotrebnog trosenja icijeg vremena.
 
Ko je ozbiljan neka pise ostavicu dole Viber broj koji ce biti par dana aktivan; Devojka 19 godina dobrog izgleda, u Bijeljini/Brčkom sam par dana. Nikakvi Xbonovi, nikakve UNAPRED uplate, dopune, nista od tog smeća. Iskljucivo ocekujem dobro situirane muskarce, ko je navikao na jeftino ili ne zna da se ponasa pri druzenju nek zaobidje.
+38765980775 - Pisati iskljicivo na Viber, bez nepotrebnog trosenja icijeg vremena.
Imaš čudan način prikupljanja novca. Promijeni bar profil!!!
 
Pozdrav, djevojka iz Tuzle, oko 35 godina, crna... Mislim da je bila na forumu, ne znam jel jos uvijek, ako jeste zamolio bi da se javi.
Ako neko zna o kojoj pisem i ima kontakt, takodjer bi zamolio da mi isti posalje u pp.
Hvala unaprijed.
 
Pozdrav, moze li broj ili neki drugi kontakt od milfara, nemora biti top model, Iz okoline Sarajeva saljite.
Saljite pm.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh