BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Znači, biće da je unutra hemija kao u onom medu...Šta je po tebi bolje? Napitak ili čokoladica?
Koristio sam i jednk i drugo
Meni iskreno bolja cokoladica napitak je bas gadan nekakav! Oboje radi! Cekam jednu kurvu semu nije za lovu da idem i uzet cu kombinovani napitak i cokoladicu bahah!!
Aa sutra sam u sarajevu u molio bih neki kontakt ako iko ima! Prvi i jedini kontakt koji sam dobio ovdje je prosle godine u ferbruaru alma negra i nije malo proslo uhvatila se tik toka jebo je lav vala hah
 
Koristio sam i jednk i drugo
Meni iskreno bolja cokoladica napitak je bas gadan nekakav! Oboje radi! Cekam jednu kurvu semu nije za lovu da idem i uzet cu kombinovani napitak i cokoladicu bahah!!
Aa sutra sam u sarajevu u molio bih neki kontakt ako iko ima! Prvi i jedini kontakt koji sam dobio ovdje je prosle godine u ferbruaru alma negra i nije malo proslo uhvatila se tik toka jebo je lav vala hah
Hahhahaha ,pokupuj tih cokoladica i dolazi kod mene 🤣🤣🤣 #crnka 🖤
 
Jesi i dosadna vise, pun forum tebe i ovog pacijenta tacchinija sto je sigurno nebitan u drustvu ako ga i ima pa visi ovde po cijele dane. Majko draga jedno zensko se promovira po forumu od 1000 likova sta li se tebi desilo u razvijanju…
Ma napusis se ti meni kurca , uz duzno postovanje gospodine! 😁
Ako ti se ne cita nemoj da citas, ima pravo da se oglasava ko gdje hoce. Ako ti smeta nemoj ni da ulazis na forum. Necu vise odg na ove gluposti.. tjeras me da budem prosta hahaha
 
I tebe smo siti vala. Sto profila si promijenio, mjesecima citam tvoje kretenske bolesne izjave. Svako ima pravo da bude ovdje, koliko hoce i da pise sta hoce. Dosta vise i daj br i ima li kakva jeftina a dobra. Samo steta sto nema vise zena da osvjeze ovo crnilo i negativnu energiju na ovom forumu. Sve bambus do bambusa, cast pojedinima.
Ja osvjezavam hahaha ali me napadaju da se maknem 😂😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh