BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Meni je radilo, ali ne onako kako reklamiraju, to je... Mjerio prije i poslije... Da ćeš postat bull, to nećeš, da će bit mslo bolje nego prije, možda hoće (meni je)... Ovisi kako tko reagira, nismo svi isti...
Pa da će ti biti dignut i tvrd, odložiti svršavanje to hoće sigurno, ali da će ti ga povećati za 5 cm...Kao i u balistici, penetraciju i ubojitost projektila ćeš sigurno povećati, ali postojeći kalibar oruđa jok!
 
Meni je radilo, ali ne onako kako reklamiraju, to je... Mjerio prije i poslije... Da ćeš postat bull, to nećeš, da će bit mslo bolje nego prije, možda hoće (meni je)... Ovisi kako tko reagira, nismo svi isti...
Pa da će ti biti dignut i tvrd, odložiti svršavanje to hoće sigurno, ali da će ti ga povećati za 5 cm...Kao i u balistici, penetraciju i ubojitos projektila ćeš sigurno povećati, ali postojeći kalibar oruđa jok!
 
Pa da će ti biti dignut i tvrd, odložiti svršavanje to hoće sigurno, ali da će ti ga povećati za 5 cm...Kao i u balistici, penetraciju i ubojitos projektila ćeš sigurno povećati, ali postojeći kalibar oruđa jok!
Slažem se... Proširio se... Duže mi treba da svršim... Mogu više puta, imam osjećaj nakon 7 dana pauze da bi i tačke izjebo... Koristio Maral gel, nekih 45 dana... Efekti su trajni (prošlo godinu dana od tretmana), a duži je za 1 cm, ili mi se smanjio trbuh, nisam siguran od čega je😄...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh