BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Uostalom nek naplacuje 500 eura sat sto se mene tice kad bi budale i to platile, al dno dna je da se mala ovde promovira i pametuje, umjesto da neko nju preporuci a ne sama sebe
Nije se crnka promovisala ni sa čim ovdje na forumu. Jedino što je pisala gdje je i kada na turneji 😁 jedno je saopštit kud se krećeš, a drugo je samohvalisat se. To djevojka fakat nije radila. Nemoj mješat babe i žabe jbg.
 
Pa i je brate najlakse bit kurva, ponizis se i radis to sto radis, izgubis cast a dobijes nesto love…

Ajde kurve dobro nek ih ima, al ove pametne se sramote samo
A šta ti i zašto tako pametuješ o ovoj temi? Koga briga šta ti to misliš o ičemu?! Šta hoćeš ovdje na nekom forumu? Niko se ne ponižava u time, već UŽIVAJU u takvoj vrsti odnosa. Gubljenje časti? O čemu ti pričaš to? Kakva čast je u pitanju to?
 
Uostalom nek naplacuje 500 eura sat sto se mene tice kad bi budale i to platile, al dno dna je da se mala ovde promovira i pametuje, umjesto da neko nju preporuci a ne sama sebe
A meni je recimo baš super da se mala ''promovira'' kako kažeš. To tvoje preporučivanje od strane nekoga drugoga je zapravo najobični makro pristup. Makroi su ipak najveće zlo. Nemoralno smeće koje iskorištava poneko možda nezavidno stanje nekih djevojaka!
 
Ovdje bas nekih prevaranata ima. Kazu razmjena brojeva u inbox, posaljes im broj ne odgovore na poruku. Ima li neko brojeva za razmjenu Sarajevo i okolica, sigurno ce od mene dobiti nekoliko. Brojevi da nisu sa city of love, to imam i ja.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh