BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jarane ne znam sta ti nije jasno..
Ovo je forum u kojem se pišu recenzije i mijenjaju brojevi tih kontakata..
Koji kurac pišeš onda recenziju o doticnoj.. zadrzis je za sebe i mirna Bosna
Zašto bi ti neko davao neki broj, koja je to logika ičega? Jeli njemu koji recenzira neko dao taj broj ili je istraživao sam za sebe i svoju strast? Šta uopće znači davanje brojeva? Pa to je stvar povjerenja! Osnovna pristojnost savjesti! Davati broj nepoznatim likovima je prilično nekorektno prema svim tim djevojkama koje su pod PTSP stresom od svih tih kontakata! Ti mi da dobiješ neki broj za džaba, a lik je možda morao godinama da provjerava sve živo i poredi posvuda i traži djevojku koja mu više odgovara! Izvrsna recenzija u kojoj ima filmskih detalja svake vrste je dovoljno jaka da svako procijeni koje je iskustvo bilo najbolje!
 
Zašto bi ti neko davao neki broj, koja je to logika ičega? Jeli njemu koji recenzira neko dao taj broj ili je istraživao sam za sebe i svoju strast? Šta uopće znači davanje brojeva? Pa to je stvar povjerenja! Osnovna pristojnost savjesti! Davati broj nepoznatim likovima je prilično nekorektno prema svim tim djevojkama koje su pod PTSP stresom od svih tih kontakata! Ti mi da dobiješ neki broj za džaba, a lik je možda morao godinama da provjerava sve živo i poredi posvuda i traži djevojku koja mu više odgovara! Izvrsna recenzija u kojoj ima filmskih detalja svake vrste je dovoljno jaka da svako procijeni koje je iskustvo bilo najbolje!
Sve je lijepo napisano.. treba čitati i koristiti mozak..
 
Pozdrav. Pokusavam Marinu dobiti pa sigurno 3 4 mjeseca za masazu ali je uvijek nedostupna. Da li ima neko 'radno vrijeme' ili jednostavno nemam srece. Hvala
 
U čemu je problem!? Jel to neko dužan da tebi proslijedi neke brojeve djevojaka? Mislim da nije i ne treba da bude! Dakle, ako neko ne želi da ti iz bilo kojeg razloga proslijedi brojeve, to je sasvim korektno i ne treba praviti od toga bilo kakvo pitanje.
Problem je u tome što je sve lijepo napisano.. treba samo pažljivo čitati i uključiti mozak..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh