BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav grupi. Iskustvo prije par dana. Nataša Buća Potok, blizu Hifa pumpe. Crnka, oko 20g, ima solidne sise 4ke, ljepuškasta, guza prosjek. Puši na brzinu sa kondomom cjenovnik čudan. Bio sam kod jako puno njih, ali da doplaćuješ za poze u sexsu to prvi put da vidim.
Otpozdrav grupe haha, imas li neki kontakt?
 
Moze ko pricat sta hoce, crkna sa stupa...
Mlada, lijepa ko lutka taman ten.Izgled 10/10 stenje lijepo, dobro poze.Cista i uredna

Ehlimana pokusala me navuci kad smo joj pare dali jaran i ja, kaze ode po kondome eto je za 5 mimuta( u dogovoru prije mi naglasila da ce ona ponijeti kondome).
Nema reko veze, snaci cemo se.Otisla do WC smrkala, stsvili mi kese preko ruku sto smo nasli u hotelu jedna šaka u picku druga u šupak,pa izvoli zajebi, a cujem da joj decko isored svira i salje poruke svako malo.

Ona plavusa sa 10 profila sa otoke nove, nako, tipicna milfara malo punija sex mrtav.

Sa socijalnog kad sam je vidio uzivo dao joj cenera da kupi kaladont i otisao.

Marina maserka, sve top, nikad u zivotu nisam vise svrsio.

Maserka sa pika sa nove otoke, ruzna ko lopov ali radi posao bez greske.

Alma Negra dobra ko tenk tesko je jebat u nekim pozama jer ima koju kilu vise a i krupna je.Ali izivis se na njoj za sat vremena 500 kcal skines.

Mala Nejra, alpasino ja mislim, bio par puta za male pare- dam joj da mi supak polize i izdrka.
Daj broj nejre dajem broj milfare sa dobrinje
 
Ljudi, znali neko nesto o Nina bila je prije 2 godine u Istočnom Sarajevu. Nasao sam je jedne prilike preko OLX, cura je nizeg rasta, mrsava. Čuli smo se preko telefona i rekla je da samo Oral radi.

Otisao sam, higiena na visokom nivou, ljubazna haos, ugosti, ponudi piće, a oral fantazija. Bio joj je Hrvatski broj, a ona je iz Bg-a
 
Ljubi ako je moguce da mi ne saljete poruke u dm bezveze , ne objavljujem dzaba broj pisite na viber ... jer stvarno ne mogu da odgovaram na dvije strane ..
066278871 viber iskljucivo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh