BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Slažem se..
Jos gore kada daju recenzije o nekim djevojka, a kada ih pitaš za broj onda se kurce i naravno ne daju broj
Evo sto se tice ovih brojeva sto kažete kurce se i ne daju a pisu recenzije.
Ja sam napisao recenzije iz svog iskustva i dobio 150 poruka daj br, od parova sa smokve. Hajde ok ove sto se reklamira ju javno, mada ne pisem ni njihove br. Svako ko želi neka potrazi.
Pa ljudi moji kome da dam br.??? Nevaspitanoj, nekulturnoj, isfrustriranoj bagri. Edinaga mi pise u p. p"mars u picku materinu i ti i tvoje recenzije". Iz cista mira mi lik posla poruku. Da ne pisem dalje, sta sve primam. Da dam br nekog korektnog para takvim idiotima, a ja jedva shemu napravio ne pada mi na pamet.
Da joj u pola frke kaze mrs u picku materinu, kurvo.. Tražite sami, ako ne možete naci curu, zenu za lovu, siguran sam da ili slabo placate ili ste idioti klasici kao i vecina foruma.
Cast pojedinim momcima, a vecina ste prostaci, divljaci i nemate osnovnu kulturu ponasanje ovdje javno, a kako bi tek sa ženama, damama i sl. Niko ne želi stres. Dame biraju..
 
Ako ima djevojka za povremeno druzenje u sarajevu uz finansijsku potporu i uz strogu strogu strogu diskreciju neka se javi samo kulturne i korektne kakav sam i sam
 
Evo sto se tice ovih brojeva sto kažete kurce se i ne daju a pisu recenzije.
Ja sam napisao recenzije iz svog iskustva i dobio 150 poruka daj br, od parova sa smokve. Hajde ok ove sto se reklamira ju javno, mada ne pisem ni njihove br. Svako ko želi neka potrazi.
Pa ljudi moji kome da dam br.??? Nevaspitanoj, nekulturnoj, isfrustriranoj bagri. Edinaga mi pise u p. p"mars u picku materinu i ti i tvoje recenzije". Iz cista mira mi lik posla poruku. Da ne pisem dalje, sta sve primam. Da dam br nekog korektnog para takvim idiotima, a ja jedva shemu napravio ne pada mi na pamet.
Da joj u pola frke kaze mrs u picku materinu, kurvo.. Tražite sami, ako ne možete naci curu, zenu za lovu, siguran sam da ili slabo placate ili ste idioti klasici kao i vecina foruma.
Cast pojedinim momcima, a vecina ste prostaci, divljaci i nemate osnovnu kulturu ponasanje ovdje javno, a kako bi tek sa ženama, damama i sl. Niko ne želi stres. Dame biraju..
Sto posto care. Potpisujem.
 
Evo sto se tice ovih brojeva sto kažete kurce se i ne daju a pisu recenzije.
Ja sam napisao recenzije iz svog iskustva i dobio 150 poruka daj br, od parova sa smokve. Hajde ok ove sto se reklamira ju javno, mada ne pisem ni njihove br. Svako ko želi neka potrazi.
Pa ljudi moji kome da dam br.??? Nevaspitanoj, nekulturnoj, isfrustriranoj bagri. Edinaga mi pise u p. p"mars u picku materinu i ti i tvoje recenzije". Iz cista mira mi lik posla poruku. Da ne pisem dalje, sta sve primam. Da dam br nekog korektnog para takvim idiotima, a ja jedva shemu napravio ne pada mi na pamet.
Da joj u pola frke kaze mrs u picku materinu, kurvo.. Tražite sami, ako ne možete naci curu, zenu za lovu, siguran sam da ili slabo placate ili ste idioti klasici kao i vecina foruma.
Cast pojedinim momcima, a vecina ste prostaci, divljaci i nemate osnovnu kulturu ponasanje ovdje javno, a kako bi tek sa ženama, damama i sl. Niko ne želi stres. Dame biraju..
Jarane ne znam sta ti nije jasno..
Ovo je forum u kojem se pišu recenzije i mijenjaju brojevi tih kontakata..
Koji kurac pišeš onda recenziju o doticnoj.. zadrzis je za sebe i mirna Bosna
 
Jarane ne znam sta ti nije jasno..
Ovo je forum u kojem se pišu recenzije i mijenjaju brojevi tih kontakata..
Koji kurac pišeš onda recenziju o doticnoj.. zadrzis je za sebe i mirna Bosna
Ja nigdje nisam procitao kada sam se uclanjivao da je ovo forum na kojem se mijenjaju br. Ja nisam makro da dijelim br, cura, zena. Mislim da tebi nije jasno za sta sluzi ovaj forum. Tako da nemoj da se provaljujes i nema potrebe da psujes mozes sasvim normalnu recenicu da sastavis.Recenzija sluzi za ljude koji ce eventualno imati susret sa tim ženama, a ja verujem da ih ima ovdje koji su vec bili, ali nece da pisu.Samo laganini, no stres i nemoj da si zao i ljubomoran. Nisam ti ja kriv sto ne karas pa bi da se izdrkavas na mene ali nece moci ove noci!! 🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh