BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozz pisao sam ovdje dva tri puta i uvijek isto
Svi se zale kako nema brojeva dok takodjer ako neko ponudi postenu zamjenu niko ne da broj zauzvrat. Jebo vas ko da su to zene za zenidbe pa govorite NECUUU daj ti prvi.
Daj broj brate i da te zajebe neko kurva je koju ce jebat neko neces je sam sebi zadrzat.
Ja imam mnogo brojeva, imam i instagram kontakt i zelim stvarno neku razmjenu ako je neko zainteresovan.
Inace sam iz Sarajeva i interesuju me starije zene, 30+ , medjutim nije na odmet nesto i mladje.
Ali po razumnon cijeni. Ne trebaju mi brojevi koje mogu naci na interentu, brojevi koji su na stranicama ili oglasima.
Osim ako je neka dobra riba a zeli za manje pare.
Usput, nemojte mi se javljati s brate imam ja ali je na oglasu ha hu.
Samo beojevi koji rade i koji su vrijedni.
Imam ponudu i od mrsavijih i debiljih, i jako zgodnih djevojaka.
Zdravo ne znam imas li ovaj broj 062642507....
 
preporucujem bar ovima u Sarajevu da se okane tih oglasa i placanja finih para za malo sexa, bolje im je da instaliraju tinder i pokusaju zbariti kakvu strankinju koja je trenutno u Sarajevu, uzvrate lajk cesto pa mozes pisati s njima, dok ove nase stuhe glume neke svetice
 
preporucujem bar ovima u Sarajevu da se okane tih oglasa i placanja finih para za malo sexa, bolje im je da instaliraju tinder i pokusaju zbariti kakvu strankinju koja je trenutno u Sarajevu, uzvrate lajk cesto pa mozes pisati s njima, dok ove nase stuhe glume neke svetice
Jah. Samo što se mora platiti premium nalog da bi se moglo tek tako dopisivati, lajkati i čijukati kao prvo, a kao drugo na ovom forumu nisu svi ljepuškasti na slikama kao Alen Delon u svoje vrijeme...
 
Jah. Samo što se mora platiti premium nalog da bi se moglo tek tako dopisivati, lajkati i čijukati kao prvo, a kao drugo na ovom forumu nisu svi ljepuškasti na slikama kao Alen Delon u svoje vrijeme...
moze se i bez placanja samo malo teze, jer nemozes beskonacno lajkati, ali naravno da se moze naci
strankinje su tamo otvorenije, evo bas danas danas se jednom iz amerike dopisvao i nakon par recenica otovreno kaze da trazi nekog za jebanje dok je jos u sarajevu, ja nazalost nisam iz sarajeva pa nismo ni nastavljali pisati
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh