BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Edingulenovic žica brojeve samo, u zamjenu daje mail neke cure koja ko bajagi se dog preko maila, s tog maila niko ne dobije odg
Moram vas demantirati.
Dotičnom članu sam ja lično/osobno dao kontakt od te mlade djevojke koja je u Mostaru i koja je zaista prava Sugar Baby, prelijepa i prezgodna cura od 21 god manekenske građe i stila općenito ali djevojka ima svoj zatvoren krug klijenata i ne može se tako lako i jednostavno doći do nje. Zato neka vas ne čudi ako ponekad ne dobijete odgovor od djevojke.
Nije trebao da djeli kontakt dalje i širi ga jer ona to ne voli i ne želi. Ide se isključivo preporukom.
Molim forumaše da me ne kontaktiraju i ne traže kontakt od djevojke !

Hvala,
Lp
 
Moram vas demantirati.
Dotičnom članu sam ja lično/osobno dao kontakt od te mlade djevojke koja je u Mostaru i koja je zaista prava Sugar Baby, prelijepa i prezgodna cura od 21 god manekenske građe i stila općenito ali djevojka ima svoj zatvoren krug klijenata i ne može se tako lako i jednostavno doći do nje. Zato neka vas ne čudi ako ponekad ne dobijete odgovor od djevojke.
Nije trebao da djeli kontakt dalje i širi ga jer ona to ne voli i ne želi. Ide se isključivo preporukom.
Molim forumaše da me ne kontaktiraju i ne traže kontakt od djevojke !

Hvala,
Lp
Hvala, ne sjećam se da li si rekao da ne da da kontak[ dijelimo okolo. Izvinjavam se djevojci ako čita ovo nisam imao lošu namjeru.
 
Edingulenovic žica brojeve samo, u zamjenu daje mail neke cure koja ko bajagi se dog preko maila, s tog maila niko ne dobije odg
Ja sam dobio odgovor djevojka me zamolila da ne dijelim njen mail dalje i lijepo me zamolila da je ne kontaktiram jer kao ne bavi se sa tim...sad kome vjerovati jedino ako se javi neko ko je bio sa njom da potvrdi ovo....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh