BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ima li Banjalučkana ovde ? Jeli ko ovo provjeravao. 99% fake al eto 1% me kopa.

 
Pozz pisao sam ovdje dva tri puta i uvijek isto
Svi se zale kako nema brojeva dok takodjer ako neko ponudi postenu zamjenu niko ne da broj zauzvrat. Jebo vas ko da su to zene za zenidbe pa govorite NECUUU daj ti prvi.
Daj broj brate i da te zajebe neko kurva je koju ce jebat neko neces je sam sebi zadrzat.
Ja imam mnogo brojeva, imam i instagram kontakt i zelim stvarno neku razmjenu ako je neko zainteresovan.
Inace sam iz Sarajeva i interesuju me starije zene, 30+ , medjutim nije na odmet nesto i mladje.
Ali po razumnon cijeni. Ne trebaju mi brojevi koje mogu naci na interentu, brojevi koji su na stranicama ili oglasima.
Osim ako je neka dobra riba a zeli za manje pare.
Usput, nemojte mi se javljati s brate imam ja ali je na oglasu ha hu.
Samo beojevi koji rade i koji su vrijedni.
Imam ponudu i od mrsavijih i debiljih, i jako zgodnih djevojaka.
 

Jučer u prolazu kroz austriju na izlazu točnije u villachu odlučih da potražim kakvu damu. zovem Andiamo kaže upad 90 EUR u cijenu uključena hrana, bezalkoholn pića, dva piva wellnes, uslugu dogovaraš sa damom objekat malo dalje od grada pa odustadoh, puno vremena gubim, tražim na EGE i nađoh dotičnu damu link iznad, smještaj blizu kolodvora. apartman top sređen, cijena 100 eur sat , prekrasna dama , tuširanje skupa, onda razne poze poslije laganini razgovor ne požuruje, kad se sjetim kakav sam šljam plačao po mostaru 150 eur dođe mi da ga odsiječem
 
Pozz pisao sam ovdje dva tri puta i uvijek isto
Svi se zale kako nema brojeva dok takodjer ako neko ponudi postenu zamjenu niko ne da broj zauzvrat. Jebo vas ko da su to zene za zenidbe pa govorite NECUUU daj ti prvi.
Daj broj brate i da te zajebe neko kurva je koju ce jebat neko neces je sam sebi zadrzat.
Ja imam mnogo brojeva, imam i instagram kontakt i zelim stvarno neku razmjenu ako je neko zainteresovan.
Inace sam iz Sarajeva i interesuju me starije zene, 30+ , medjutim nije na odmet nesto i mladje.
Ali po razumnon cijeni. Ne trebaju mi brojevi koje mogu naci na interentu, brojevi koji su na stranicama ili oglasima.
Osim ako je neka dobra riba a zeli za manje pare.
Usput, nemojte mi se javljati s brate imam ja ali je na oglasu ha hu.
Samo beojevi koji rade i koji su vrijedni.
Imam ponudu i od mrsavijih i debiljih, i jako zgodnih djevojaka.
Za krajinu ista ?
 
Druze na smokvi sam ima 10-15 god jednom mi se posrecilo pre nekih 7 god inace smokva je obicno sranje posaljes 100 poruka dobijes jedan odgovor razgovarao sa desetine clanova svak kaze isto sranje totalno. Ne razumijem zasto lozis raju bezveze dosta nas je u ovom poslu vec dugo i znamo kako stvari stoje.
Sto posto u pravu. imam isto iskustvo i puno pedera, da nisam bio nebi vjerovao da ih toliko ima
 
Pisem opet , cini mi se nakon godine za jednu Sejlu..tako se barem predstavila.
Tad je imala oko 35 godina, mrsavica, plavka..kod Zeljinog Pomocnog na Grbavici 2..ovako imala malo zube pokvarene..kao skupljala za navlake..
Jedan od najboljih seksova fantastican seks..
Sta je s tom Sejlom,ako iko zna,plavka mrsavica, bila u zgradi prekoputa pomocnog na Grbavici odomah joj prozor gledao na teren i novu dvoranu.
Zenska je vrh.
Jos mi je u mislima a ovako osrednje izgleda.
 
Pisem opet , cini mi se nakon godine za jednu Sejlu..tako se barem predstavila.
Tad je imala oko 35 godina, mrsavica, plavka..kod Zeljinog Pomocnog na Grbavici 2..ovako imala malo zube pokvarene..kao skupljala za navlake..
Jedan od najboljih seksova fantastican seks..
Sta je s tom Sejlom,ako iko zna,plavka mrsavica, bila u zgradi prekoputa pomocnog na Grbavici odomah joj prozor gledao na teren i novu dvoranu.
Zenska je vrh.
Jos mi je u mislima a ovako osrednje izgleda.
I imala jebozovan glas...ocito se povukla
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh