BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ne apeliram na cijeli narod već na turske pripadnike poput njega da me nije briga ako se zaraze, a mi smo državljani EU to je dovoljan naziv.

@Sperminator jadna li je EU sa takvim "državljaninom" kao što si joj ti.
Podhitno večernju školu upiši sa osvrtom na povijest, zemljopis i demografiju.

Turci žive u Turskoj a ne u BiH, ali pazi se, žive Turci i u toj "tvojoj" EU, samo u Njemačkoj ih je 82 milijuna, a koliko je vas...4 ili 5 milijunčića sveukupno, i zato ti ponavljam, čuvaj dupe da se ne bi slučajno neki obrezani macan Turčin iz Berlina spustio do tebe u lijepu tvoju pa ti analni otvor izbušio k'o švajcarski sir.
U Bosni i Hercegovini žive Bošnjaci oko 60%, Srbi oko 30 i malo više % i Hrvati nešto manje od 10%.
Prije nekog vremena smo se svi zvali Bošnjani samo je razlika bila u vjeri/konfesiji, npr. Bošnjani katolici, Bošnjani muslimani, Bošnjani pravoslavci itd. itd.

Prijateljski savjet, ne vrijeđaj i ne pljuj nikoga tako nisko i prljavo, danas IP adresu pronaći lakše nego pseće govno na ulici.

Pozdrav,
 
Kako si me slatko nasmija
@Sperminator jadna li je EU sa takvim "državljaninom" kao što si joj ti.
Podhitno večernju školu upiši sa osvrtom na povijest, zemljopis i demografiju.

Turci žive u Turskoj a ne u BiH, ali pazi se, žive Turci i u toj "tvojoj" EU, samo u Njemačkoj ih je 82 milijuna, a koliko je vas...4 ili 5 milijunčića sveukupno, i zato ti ponavljam, čuvaj dupe da se ne bi slučajno neki obrezani macan Turčin iz Berlina spustio do tebe u lijepu tvoju pa ti analni otvor izbušio k'o švajcarski sir.
U Bosni i Hercegovini žive Bošnjaci oko 60%, Srbi oko 30 i malo više % i Hrvati nešto manje od 10%.
Prije nekog vremena smo se svi zvali Bošnjani samo je razlika bila u vjeri/konfesiji, npr. Bošnjani katolici, Bošnjani muslimani, Bošnjani pravoslavci itd. itd.

Prijateljski savjet, ne vrijeđaj i ne pljuj nikoga tako nisko i prljavo, danas IP adresu pronaći lakše nego pseće govno na ulici.

Pozdrav,
au brale al se sad ismija, svaka cast, lijep pozdrav
 
Moja provokacija je išla u smjeru onih koji na hrvatskom forumu vrijeđaju hrvatske europske standarde, a za vehabijski terorizam kozojeba poput ovoga što se gore prijeti imam spreman odgovor ipak je RH i članica NATO-a.
 
imam spreman odgovor ipak je RH i članica NATO-a.
Nema što, NATO se satire brigom i pažnjom za RH, "braća" Ukrajinci vam poslali kao provokaciju skalameriju od drona staru 70 godina, pao vam dron u po' belog Zagreb grada, preletio tisuće i tisuće km NATO zračnog prostora dok nije doš'o do vas, a taj isti "vaš" NATO čiji ste član nije mrdn'o kurcem.

Lijepi pozdrav,
 
Pa nije NATO savez kao predsjednik Vučić da za svaku muhu u letu podiže migove.
To se inače zove zaštita vazdušnog prostora...Vi kao članica NATO plaćate air policing, a vidim kako vam se to isplati 😏 Otres'o vam prastari sovjetski dron u sred glavnog grada, a "saveznici" ni kurcem da mrdnu....eto koliko ste im bitni 😂

U bivšoj državi ni muva ne bi mogla da proleti od VOJIN-a (pitaj starije šta to znači), a sada vam leteće sovjetske kante veličine autobusa padaju u dvorišta ko zrele kuške 😁
 
  • Haha
reagiranja: BLX
U biti si gay koji traži kite 🙂
U biti si kamenjarac šovinista koji podržava magarca koji tvoje prve susjede i sudržavljane naziva kozojebcima, i ti kao i ovaj tvoj sugrađanin @romantica
Bolje je biti i kozojec nego "jebač" jeftinih mostarskih kuravela pa onda se kasnije češete po otečenom kurcu i jajima i plačete i tražite od tih istih kuravela da vam predoče rezultate testa na HIV.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221116-134026_Chrome.jpg
    Screenshot_20221116-134026_Chrome.jpg
    79,6 KB · Pregleda: 142
U biti si kamenjarac šovinista koji podržava magarca koji tvoje prve susjede i sudržavljane naziva kozojebcima, i ti kao i ovaj tvoj sugrađanin @romantica
Bolje je biti i kozojec nego "jebač" jeftinih mostarskih kuravela pa onda se kasnije češete po otečenom kurcu i jajima i plačete i tražite od tih istih kuravela da vam predoče rezultate testa na HIV.
Maloćunaš nemoj da te ovaj UZP ovac potraži
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh