BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

raja, je li ima neko iskustvo u vezi sa profilom masaza_mostar 8111 meni se predstavi kao aida rozic ovo je sigurno neka prevara samo da provjerim da li je neko imao iskustva i da podijelim svoje sa vama. Hvala.
 
jeste prevara žestoka sve su prilike a ja se ponadao reko evo ga nešto lijepo kad ono kaže plaćanje bonom
Isto kao i meni neka Amra Rozic,prvo bon pa ona bi ko nekom šefu slikala,navodnom.
I obavezno se nalazi u City hotelu,pa kad taj šef vidi bon e onda najzad možeš ući ( čitaj;popiješ možebitni blok ako pošalješ bon ) jer se radi najvjerojatnije o nekom dečkiću koji igra kladionicu.A i sumnjam na to da ova Amra i ta tvoja Aida,s kojom si pisao,stoji ista osoba,muška.
 
Isto kao i meni neka Amra Rozic,prvo bon pa ona bi ko nekom šefu slikala,navodnom.
I obavezno se nalazi u City hotelu,pa kad taj šef vidi bon e onda najzad možeš ući ( čitaj;popiješ možebitni blok ako pošalješ bon ) jer se radi najvjerojatnije o nekom dečkiću koji igra kladionicu.A i sumnjam na to da ova Amra i ta tvoja Aida,s kojom si pisao,stoji ista osoba,muška.
jes meni kaže pošalji bon, pa ja kažem zašto ne može pare na ruke kao sav normalan svijet,
kaže ne smijem zbog policije, (oj zemljo) ja se razočaram 🤣🤣
 
Ništa,onda nek dotični/e naprave nalog u Premijeru tj.da nam daju članske brojeve pa da svi damo što god sergije i lemozine iz crkve da za džabe se nisu trudili praviti profile.
🤭
mene jednom neka iz Mostara nasadila stvarno izgleda realan profil i slike čak video posla ona se trljuca🤣🤣 kaže pošalji bon 30 km za početak kamera, dogovorimo susret. Haj može, pošaljem ja i nije me blokirala nego haj kaže prije susreta ti meni još pošalji 100 treba mi, a mene huja uzela vidim ja sumnjivo. Sreća nisam poslao to 100 KM nego sam se nešto posvađao s njom i onda me bloknula.
 
mene jednom neka iz Mostara nasadila stvarno izgleda realan profil i slike čak video posla ona se trljuca🤣🤣 kaže pošalji bon 30 km za početak kamera, dogovorimo susret. Haj može, pošaljem ja i nije me blokirala nego haj kaže prije susreta ti meni još pošalji 100 treba mi, a mene huja uzela vidim ja sumnjivo. Sreća nisam poslao to 100 KM nego sam se nešto posvađao s njom i onda me bloknula.
A nemoj druže slati nikome tako,većinom se radi o klasik prevari.
 
Jeli neko čuo za Radu iz Budžaka iz BL ili bio kod nje
Mlada zgodna cura velikih sisa, crne kose?
Bio sam ja vise puta,nema sta za reci
Grudi su petica,(posto je mlada ne vise joj grudi,stoje kao da su slikoni)
Fine usne zubi ma sve,ima i svoj smjestaj
150KM sat
Urbana djevojka kad dodjes pice ti dadne,zajebancija prica, pa onda sex nema zurbe
Ne znam iz kojeg razloga ali radi samo sub i nedeljom,eventualno petak nekada
 
Bio sam ja vise puta,nema sta za reci
Grudi su petica,(posto je mlada ne vise joj grudi,stoje kao da su slikoni)
Fine usne zubi ma sve,ima i svoj smjestaj
150KM sat
Urbana djevojka kad dodjes pice ti dadne,zajebancija prica, pa onda sex nema zurbe
Ne znam iz kojeg razloga ali radi samo sub i nedeljom,eventualno petak nekada
Moze broj?
 
Bio sam ja vise puta,nema sta za reci
Grudi su petica,(posto je mlada ne vise joj grudi,stoje kao da su slikoni)
Fine usne zubi ma sve,ima i svoj smjestaj
150KM sat
Urbana djevojka kad dodjes pice ti dadne,zajebancija prica, pa onda sex nema zurbe
Ne znam iz kojeg razloga ali radi samo sub i nedeljom,eventualno petak nekada
Moze Broj kolega
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh