BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ima prilicno psihicki nestabilnih ljudi ovdje, cini mi se :unsure:
I institucija za takve,pacove iza tastature i ove kauboje sa plinskim pistoljima koji prepadaju zene,i jos se javno hvale .😂
Ovo je forum slobode govora ali ne i iznosenja javno licnih podataka i fotografija zena koje se bave ovim poslom.
To je po zakonu kaznjivo.

Svaka vrsta nasilja je kaznjiva pa i ta prijtnja laznim pistoljem,plasljivcem.
Ovaj forum treba ukinuti!
 
I institucija za takve,pacove iza tastature i ove kauboje sa plinskim pistoljima koji prepadaju zene,i jos se javno hvale .😂
Ovo je forum slobode govora ali ne i iznosenja javno licnih podataka i fotografija zena koje se bave ovim poslom.
To je po zakonu kaznjivo.

Svaka vrsta nasilja je kaznjiva pa i ta prijtnja laznim pistoljem,plasljivcem.
Ovaj forum treba ukinuti!
Neko te tjera da budes na forumu?
 
Ne tjera mene niko ali bih ja da otjeram imbecile koji prijete zenama,napadaju ljude svadjaju se i frustriraju ,iznose licne podatke djevojaka koje se bave prostitucijom.
Zato pitam jel postoji neko ko vodi ovaj forum ?
 
i to si u pravu, evo recenzija
dosao sam u dogovoreno vrijeme kod nje, javila mi je kao sacekaj malo kasnim, nisam puno cekao, vladala je najopustenija atmosfera sjedili upoznali se i pricali u dnevnoj, ponudila me picem, kasnije presli u sobu, ne pozuruje te, zna djevojka sta radi, malo je krupnija, velike sise, naduvane usne. sto je najbinije imas svoj sat i nema ako svrsis jednom da te tjera vani, ovako je malo luckasta djevojka ali sve ok, higijena je isto na nivou. sto se same akcije tice, meni nije zahtjevala kondom, kao inace trazi ali eto ti mozes(vrv tipicna prica), kad sam ju pitao gdje da svrsim rekla je nemoj samo po krevetu(valjda sam s ovim dovoljno rekao) haha, dobar oral , promijenili 3 poze i konstantno je zainteresovana..200km sat vremena i to je minimum

pozz ekipa
ako neko zna neki broj za masazu, slobodno da proslijedi. Ja imam br od neke bucke, dobro puši, nije skupa
Poz mozel broj od bucke sto dobro pusi u pp
 
Pozdrav svima. Ima li ko kakvu preporuku za Sarajevo oko centra tipa Skenderija, Marindvor, Bistrik... (al da nisu ove vrtoglavo skupe strankinje)?
 
Ovo mlado lepo devojče iz Zenice vrijedi sakati cijelim srcem i dušom !

P.S. 'Ajmo dežurni paćenici odmah se hvatajte pics filtera i provjeravajte da li je slika sa net-a.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221105-195445_Gallery.jpg
    Screenshot_20221105-195445_Gallery.jpg
    127,4 KB · Pregleda: 264
O čemu Vi pričate gospodine?!
Ja ničije podatke ne tražim niti bilo kakav X bon niti išta tome slično... znači ko je pristojan i ok taj se samnom lako dogovori... javili ste se ja sam Vam kulturno odgovorila, a zaključak donosite sami bez ikakve osnove....
Ja čuvam i svoj identitet i svojih klijenata.
A, da piskaram porukice i šaljem slike od toga nema ništa....
E sad ko razumije shvatiće!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh