BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Najviše ima veze u kojim krugovima se druži i koliko je popularna jer džaba ti što ti hoćeš i 20 likova dnevno kad to nije lako promovisati, a da ne pričamo o tome kakvi likovi će ti doći na vrata.

Čitava ta mreža se gradi godinama, isto zavisi koliko je konkurencije, koliko se reklamira itd.

Postoji veliki raspon, moja procjena je da je zarada između 2000 do 10000 km mjesečno. Nije to lagan posao da samo tako možeš da se štancaš sa likovima, to sve ima svoj teret, prvenstveno mentalni.

imaš neke podatke koje izađu u javnost:



I na osnovu toga vidimo da su rijetke one koje rokaju 10-15k mjesečno, većinom to budu starlete jer imaju maksimalno eksponiranje.
Sve jasno, ne zavidim, ne osuđujem, komentar se odnosi na šuplju pojedinih kako im treba jos i Antalije uplatiti 7 dana, a realno pojedine nas mogu kupiti...helem 🙋‍♂️
 
Pozdrav svima. Proteklih 15-tak dana sam prelistao i pročitao skoro sve poruke na ovoj temi. Definitivno je mentalitet naših muškaraca na dosta niskom nivou, što se automatski odražava na "kvalitet" i "ponudu" djevojaka.

Po meni je sasvim uredu da s vremena na vrijeme potražim djevojku za druženje, s kojom ću kvalitetno provesti vrijeme, a da nemamo nikakvih obaveza jedno prema drugome. Ako je to obostrana želja i volja dvoje odraslih ljudi, onda takav odnos ne bih nazvao "klijent-prostitutka". To što joj se plati takvo druženje više je neka vrsta nadoknade ili nagrade. Volim da se prema djevojci ophodim sa respektom, da ima 100% povjerenje u mene i zagarantovanu diskreciju.

Za mene su kurve sve one koje su bahate, drske, bezobrazne, fizički neatraktivne, isfrustrirane, lošeg morala u duši, prevarantice, ograničene, neprirodne, ufurane, koje se bave kriminalom ili se drogiraju itd.

Nažalost, velika većina djevojaka koje "rade" kod nas su upravo takve, a i vi muški ste prilično zaslužni za to. Skupo plaćate upravo takve djevojke. S većinom koje ste naveli, ja ne bih bio da one meni plate.

Imao sam više puta priliku da skoknem do Budimpešte. Taj grad je raj na zemlji što se tiče druženja. I tamo ima svega, da se razumijemo, ali šema koju sam otkrio je blagodet. Cure su top modeli za sve ovdje koje sam vidio, ali ne samo to, već su toliko pristupačne, ljubazne, pa i obrazovane, vrijeme provedeno sa njima je zaista istinski doživljaj. I jeftinije su od svih ovdašnjih!

Većina naših muškaraca su ustvari nezreli, pate od kompleksa da povale što više kurvi, seksualni su bolesnici kojima je važno samo da ga pristave, kakva god ona bila i obavezno joj mora dati do znanja da je kurva, da je izvrijeđa, da se drugima hvali kako je dobro odradio, po mogućnosti da javno objavi sve njene podatke, sliku, adresu itd.

Zaista bih volio, ako ima djevojka koja je prijatna, ljubazna i zgodna, a želi da se družimo uz obostranu diskreciju, neka mi se javi privatnom porukom. Bio bih sretan da nađem jednu takvu u Sarajevu ili u okruženju. O svemu bi se dogovorili ;)

Upratio sam naravno @Crnku, ozbiljno bih je volio upoznati u svakoj varijanti. Čini mi se kao vrlo posebna i draga osoba. Veliki pozdrav za nju.
 
Treba mi provjerena djevojka za druzenje, mladji sam i trazim neku do 35 godina max. Nemam puno iskustva tako da trazim neku donekle pristojnu a ne samo da gleda kad cu zavrsit. Trazio sam po cityoflove i ostalim slicnim sajtovima ali nemam toliko vremena da ispitujem sta je fejk a sta ne, vecinom su fejk profili koji traze kao avans xbon i nikad se vise ne jave. Nemam puno za potrosit, do nekih 100 - 150KM za ovo sto trazim je dovoljno. Vidim da vas ima ovdje iskusnih pa molim vas da pomognete bratu, pisite u inbox.
Repost
 

Jebem je u šupak. Godinama se jebavala za 100 KM na Alipasinu i oglasavala u superoglasima a sad promijenila nacin oglasavanja i trazi 260 KM.
Inace mala prirodna plavka ...moglo bi se svasta napisati o njoj i njenoj dilerskoj karijeri....
meni je dobra bila, jeste da se mota u zgradi 15 tipova uvijek hahahhhahaha ali ok je
 
Pozdrav svima. Proteklih 15-tak dana sam prelistao i pročitao skoro sve poruke na ovoj temi. Definitivno je mentalitet naših muškaraca na dosta niskom nivou, što se automatski odražava na "kvalitet" i "ponudu" djevojaka.

Po meni je sasvim uredu da s vremena na vrijeme potražim djevojku za druženje, s kojom ću kvalitetno provesti vrijeme, a da nemamo nikakvih obaveza jedno prema drugome. Ako je to obostrana želja i volja dvoje odraslih ljudi, onda takav odnos ne bih nazvao "klijent-prostitutka". To što joj se plati takvo druženje više je neka vrsta nadoknade ili nagrade. Volim da se prema djevojci ophodim sa respektom, da ima 100% povjerenje u mene i zagarantovanu diskreciju.

Za mene su kurve sve one koje su bahate, drske, bezobrazne, fizički neatraktivne, isfrustrirane, lošeg morala u duši, prevarantice, ograničene, neprirodne, ufurane, koje se bave kriminalom ili se drogiraju itd.

Nažalost, velika većina djevojaka koje "rade" kod nas su upravo takve, a i vi muški ste prilično zaslužni za to. Skupo plaćate upravo takve djevojke. S većinom koje ste naveli, ja ne bih bio da one meni plate.

Imao sam više puta priliku da skoknem do Budimpešte. Taj grad je raj na zemlji što se tiče druženja. I tamo ima svega, da se razumijemo, ali šema koju sam otkrio je blagodet. Cure su top modeli za sve ovdje koje sam vidio, ali ne samo to, već su toliko pristupačne, ljubazne, pa i obrazovane, vrijeme provedeno sa njima je zaista istinski doživljaj. I jeftinije su od svih ovdašnjih!

Većina naših muškaraca su ustvari nezreli, pate od kompleksa da povale što više kurvi, seksualni su bolesnici kojima je važno samo da ga pristave, kakva god ona bila i obavezno joj mora dati do znanja da je kurva, da je izvrijeđa, da se drugima hvali kako je dobro odradio, po mogućnosti da javno objavi sve njene podatke, sliku, adresu itd.

Zaista bih volio, ako ima djevojka koja je prijatna, ljubazna i zgodna, a želi da se družimo uz obostranu diskreciju, neka mi se javi privatnom porukom. Bio bih sretan da nađem jednu takvu u Sarajevu ili u okruženju. O svemu bi se dogovorili ;)

Upratio sam naravno @Crnku, ozbiljno bih je volio upoznati u svakoj varijanti. Čini mi se kao vrlo posebna i draga osoba. Veliki pozdrav za nju.
Definicije:
Prostitutka - zena koja pruza seksualne usluge u zamjenu za novac
Kurva - karakterna osobina
:)
 
Uhh ,nisam ocekivala ovakvu poruku, svaka cast!
Ovom objavom si mi uljepsao dan, ko kod da si hvala na riječima . 🖤

Jebote cura se bavi unosnim poslom, ima para a vi joj nudite motele i studentske sobe. najbolje da se potuca po tim stracarama, ili onaj gore pametnjakovic nudi da joj skupljamo humanitarnu pomoc za nju, a ona zaradi za dan koliko mi zaradimo za mjesec
Čim tvoj te
Jebote cura se bavi unosnim poslom, ima para a vi joj nudite motele i studentske sobe. najbolje da se potuca po tim stracarama, ili onaj gore pametnjakovic nudi da joj skupljamo humanitarnu pomoc za nju, a ona zaradi za dan koliko mi zaradimo za mjese

Jebote cura se bavi unosnim poslom, ima para a vi joj nudite motele i studentske sobe. najbolje da se potuca po tim stracarama, ili onaj gore pametnjakovic nudi da joj skupljamo humanitarnu pomoc za nju, a ona zaradi za dan koliko mi zarahumanitarni broj da konačno zg
Jebote cura se bavi unosnim poslom, ima para a vi joj nudite motele i studentske sobe. najbolje da se potuca po tim stracarama, ili onaj gore pametnjakovic nudi da joj skupljamo humanitarnu pomoc za nju, a ona zaradi za dan koliko mi zaradimo za mjesec
Imam osjećaj da kad nazoveš me
Jebote cura se bavi unosnim poslom, ima para a vi joj nudite motele i studentske sobe. najbolje da se potuca po tim stracarama, ili onaj gore pametnjakovic nudi da joj skupljamo humanitarnu pomoc za nju, a ona zaradi za dan koliko mi zaradimo za mjesec
Jebote cura se bavi unosnim poslom, ima para a vi joj nudite motele i studentske sobe. najbolje da se potuca po tim stracarama, ili onaj gore pametnjakovic nudi da joj skupljamo humanitarnu pomoc za nju, a ona zaradi za dan koliko mi zaradimo za mjesec

Jebote cura se bavi unosnim poslom, ima para a vi joj nudite motele i studentske sobe. najbolje da se potuca po tim stracarama, ili onaj gore pametnjakovic nudi da joj skupljamo humanitarnu pomoc za nju, a ona zaradi za dan koliko mi zaradimo za mjesec
Jebote cura se bavi unosnim poslom, ima para a vi joj nudite motele i studentske sobe. najbolje da se potuca po tim stracarama, ili onaj gore pametnjakovic nudi da joj skupljamo humanitarnu pomoc za nju, a ona zaradi za dan koliko mi zaradimo za mjesec
Da zaradi ona,ali na kakav način.Niko ti ne brani da se i ti počneš baviti tim poslom,ko zna možda imaš talenta.Druga stvar,nije humanitarna pomoć već znak pažnje što je za tebe nedokučiv pojam jer imam osjećaj da kad nazoveš neki broj i dobiješ odgovor da je cijena 80 npr, kažeš može li za 79.Treća stvar,to što ti imaš slabo plaćen posao nije njen problem već tvoj.Ko god kaže da se danas ne može pristojno zaraditi laže sam sebe,tj neće da radi.Znam ljude koji rade po dva posla plus privatno kući.Elem,da ne dolaziš u situaciju da u izlasku cura plaća svoje piće,zavrni malo rukave i ne plači nad svojim životom.Sve je u tvojim rukama,pa i ona stvar ako su ti skupe djevojke za provod.Pozdrav
Jebote cura se bavi unosnim poslom, ima para a vi joj nudite motele i studentske sobe. najbolje da se potuca po tim stracarama, ili onaj gore pametnjakovic nudi da joj skupljamo humanitarnu pomoc za nju, a ona zaradi za dan koliko mi zaradimo za mjesec

Jebote cura se bavi unosnim poslom, ima para a vi joj nudite motele i studentske sobe. najbolje da se potuca po tim stracarama, ili onaj gore pametnjakovic nudi da joj skupljamo humanitarnu pomoc za nju, a ona zaradi za dan koliko mi zaradimo za mjesec

Jebote cura se bavi unosnim poslom, ima para a vi joj nudite motele i studentske sobe. najbolje da se potuca po tim stracarama, ili onaj gore pametnjakovic nudi da joj skupljamo humanitarnu pomoc za nju, a ona zaradi za dan koliko mi zaradimo za mjesec
 
Jebote cura se bavi unosnim poslom, ima para a vi joj nudite motele i studentske sobe. najbolje da se potuca po tim stracarama, ili onaj gore pametnjakovic nudi da joj skupljamo humanitarnu pomoc za nju, a ona zaradi za dan koliko mi zaradimo za mjesec
Prijatelju,zaradi da,ali na kakav način.Pokušaj i ti,niko ti ne brani.Druga stvar,nije humanitarna akcija već znak pažnje što je za tebe nedokučivo.Treća stvar,niko ti nije kriv što imaš slabo plaćen posao,sam si.Znam ljude koji rade po dva posla plus kući privatno.Zaraditi se može i u ovoj zemlji,ali treba zavrnuti rukave.Od plakanja nemaš ništa.Sve je u tvojim rukama,pa i ona stvar,ako su ti skupe djevojke za provode
 
Što se tiče spolnih bolesti, Almu sam pitao neki dan jel se testira/ zašto se ne testira, u glavnom kuja poludjela, pocela mi psovat preko poruka, glumila uvrjeđenu kao da se bavi humanitarnim radom a ne kurvalukom
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh