BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ima li neko kontakt starije dame 40+ iz Tuzle ili Lukavca da je provjereno i sigurno. Mijenjam za provjereni kontakt gospodje od oko 50 god iz Tuzle i damu od 35 god iz Brčko distrikta
 
Ima li neko broj od zene iz Lukavice preko puta Toma zgrada. Bio kod nje prije par godina. Oglas bio na mali oglasi cini mi se, plava ugodno popunjena imala je kera malog u stanu tene mi satro dok smo se guzili u drugoj sobi.
Zena prijatna i super je.
Htio bi je opet naci ali nema nigdje broja. =)) ako ima neko broj bio bih zahvalan.
 
Ima li neko broj od zene iz Lukavice preko puta Toma zgrada. Bio kod nje prije par godina. Oglas bio na mali oglasi cini mi se, plava ugodno popunjena imala je kera malog u stanu tene mi satro dok smo se guzili u drugoj sobi.
Zena prijatna i super je.
Htio bi je opet naci ali nema nigdje broja. =)) ako ima neko broj bio bih zahvalan.
I zaboravh napisati bila je otprilike 40-45 godina
 
I zaboravh napisati bila je otprilike 40-45 godina
Ima li neko broj od zene iz Lukavice preko puta Toma zgrada. Bio kod nje prije par godina. Oglas bio na mali oglasi cini mi se, plava ugodno popunjena imala je kera malog u stanu tene mi satro dok smo se guzili u drugoj sobi.
Zena prijatna i super je.
Htio bi je opet naci ali nema nigdje broja. =)) ako ima neko broj bio bih zahvalan.
Mozeli broj ijasam bijo kod nje prije pozz
 
Ima li neko broj od zene iz Lukavice preko puta Toma zgrada. Bio kod nje prije par godina. Oglas bio na mali oglasi cini mi se, plava ugodno popunjena imala je kera malog u stanu tene mi satro dok smo se guzili u drugoj sobi.
Zena prijatna i super je.
Htio bi je opet naci ali nema nigdje broja. =)) ako ima neko broj bio bih zahvalan.
Ta zena je bila oke za saradnju.. mislim da se više ne oglašava na oglasima.. mozda radi povremeno sa nekim svojim starim klijentima
 
Ako zakljucimo da otkrivas " privatne stvari djevojaka" da li llazne ili nekim cudom si vidovit ko je odakle.. ne znam kakav problem imas ti sa mnom i sa bilo kim da pises ovde nesto i nesto se kurcis? Sto posto nisi ni bio kod mene pa me ni ne znam , niti bilo ko moze da zna odakle sam ako ja to ne kazem. Nisam sa Pala,kako ti kazes..
A ako imas neki problem javi mi se da se vidimo i da ti rijesim problem ,ako si vidovit vjv bi trebao da znas i OSTALO,PROGUGLAJ pa ne budi picka nego dodji da raspravimo 😁😉



Mislim da bi bilo realno da prijavimo profile koji ovako pisu , ja sam prijavila ostali normalni ljudi mogu da me podrze,jer nije nikome u interesu privatnost bilo koje djevojke kao sto ni djevojkama nije u interesu vasa privatnost ,sto se tice mene posebno sto sam prekorektna da bi se ista o meni pisao. 😘
Svaka čast mlada damo!jedna🌹za ovakav britak odgovor!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh