BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav raja, samo da pitam da li i dalje radi Amela? Bio sam kod nje prije godinu dana, imala je svoj stan na Stupu, Tibrine zgrade, plava milf u 30tim? Sasvim prijatna i korektna djevojka ali promijenila broj.
 
Prije 2 godine izašao članak u avazu,da je traži majka.Četrnaestogodišnjakinja otišla od kuće!!!14 + 2....nikako nije 20.Sad što se napuca pa se možeš zajebati...to je drugi par rukava 😁
Da ali je isto tako izasao clanak gdje ina ima 15 godina i dobija stipendiju. Predizborni marketink iz 2018 godine .
Pa racunaj.
 
Ma pouzdana ko račun od elektroprivrede

Pisali su ovde za nju 100 puta da hoce ukrasti i kad naplati unaprijed..., kaze mora po jaknu ili sl i ako joj ne dozvolis pocne vristat "nemoj me tuci, pusti me..." i radi u duetu sa nekim momkom zato se cuvajte tih narkomanki...
A nije neka ni cura vala 😅😉🤣🤣🤣
Ne da nije neka cura,nikakva je...bolje probušiti rupu u hrastu i staviti
Da ali je isto tako izasao clanak gdje ina ima 15 godina i dobija stipendiju. Predizborni marketink iz 2018 godine .
Pa racunaj.
Kakvu bolan stipendiju,kakav predizborni marketing.Ima članak u avazu sa njenom slikom koja se poklapa sa slikama na Instagramu.Ne vjerujem da ima OŠ kako treba,a ne neke stipendije.Fulio si koku
 
Ne da nije neka cura,nikakva je...bolje probušiti rupu u hrastu i staviti

Kakvu bolan stipendiju,kakav predizborni marketing.Ima članak u avazu sa njenom slikom koja se poklapa sa slikama na Instagramu.Ne vjerujem da ima OŠ kako treba,a ne neke stipendije.Fulio si koku

U avazu ima clanak iz 2018 godine gdje dobija stipendiju i ima 15 godina.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh