BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Kurve su uvijek imale status šljama pa sam siguran da ce tako i ostati.

vidim otisla je tema malo na stranu ... moralna rasprava o svemu

kao one su kurve (sljam) a svi ostali posteni? ... ma nigdje veze
po toj teoriji bi se osobe koje to rade trebale stiditi zbog toga sto rade, a ti se ne bi trebao stiditi jer si musterija?

moje misljenje je da je svaki davatelj usluga isti i ne znam zbog cega bi eskort dame bile drugacije
- konobar mora trpiti pijanog gosta i biti ljubazan da bi zaradio platu, i cistiti za njim
- frizer ti sisa kosu onako kako ti zelis i za to mu platis
- pediker ti uredjuje nokte
- stomatolog da izvines vadi gnoj iz tvog zuba

svi oni daju direktnu uslugu prema tebi u zamjenu za novac

jel sramota biti pediker, ili je sramota ici kod pedikera? Pa nije. Ako imas para plati da te neko uredi nokte, a ako nemas, uzmes noktaricu i odrezes sam.
 
vidim otisla je tema malo na stranu ... moralna rasprava o svemu

kao one su kurve (sljam) a svi ostali posteni? ... ma nigdje veze
po toj teoriji bi se osobe koje to rade trebale stiditi zbog toga sto rade, a ti se ne bi trebao stiditi jer si musterija?

moje misljenje je da je svaki davatelj usluga isti i ne znam zbog cega bi eskort dame bile drugacije
- konobar mora trpiti pijanog gosta i biti ljubazan da bi zaradio platu, i cistiti za njim
- frizer ti sisa kosu onako kako ti zelis i za to mu platis
- pediker ti uredjuje nokte
- stomatolog da izvines vadi gnoj iz tvog zuba

svi oni daju direktnu uslugu prema tebi u zamjenu za novac

jel sramota biti pediker, ili je sramota ici kod pedikera? Pa nije. Ako imas para plati da te neko uredi nokte, a ako nemas, uzmes noktaricu i odrezes sam.
BRAVO!
 
Vidim da si dobar na riječima i uvredama. Ja nisam ništa manje vrijedna od bilo koje druge osobe na svijetu. Boriš se završiš fakultet u jebenoj državi gdje ne možeš da dobiješ nikakav posao i na to sve ti se teško razboli roditelj a tebu ruke zavezane... pa ti onda taj isti doktor ponudi "pomoć". Nemate vi moje drage muškarčine pojma šta je borba i život kad možete tako da "lupate". Nikad nisam imala 5 klijenata dnevno, niti sam glumila ribu... čim sam uspjela da dobijem normalan posao onda sam sa svim i prestala... to sam što sam, ali ništa nisam manje vrijedna od tebe ili nekog drugog...
Srdačan pozdrav moralna gromado!
Pa kad si sad sva sretna I cista sta trazis ovdje?!?!?! Kad si sva postovana it'd it'd....kome je sve potaman I sve ok ovdje ne dolazi....stipu suplju svegati...jednom kurava,uvjek kurava....zdravo
 
Uktatko.

Muka mi je od moralisanja sa obe strane.
Prvo ove “kurave” kako ih u narodu zovemo i jesu kurave jer rade sta im kazes za pare.Njihovo moralisanje nije adekvatno niti ima ikakvo pokrice.Nevolja te natjerala ? Zapnes , radis 2 posla i zaradis posteno 2-3k mjesecno.Cim je u stanju noge u zrak dici 5x dnevno u stanju je raditi bilo koji posao.Nego dici noge je easy money , odradis 2 klijenta dnevno zaradis dobru direktorsku dnevnicu a glumis ribu i trosis 2-3h dnevno na “posao”.Nemas radno vrijeme , biras okruzenje , nerealno puno zaradis za ono sto radis i uz to ocekujes da si kao postovan ?

Kurve su uvijek imale status šljama pa sam siguran da ce tako i ostati.

Nemam problem da se neko bavi tim poslom , ali imam problem sa moralisanjem i trazenjem boljeg statusa a sama se dovela do statusa osobe koja je placenik.

Odes registrujes obrt “usluga in-out” , kupis fiskalnu , prijavis prostor , zovnes inspekciju , otkucas racun, platis PDV.Tad ce imati status a do tad neka nas zaobidju moralisanja.Ispade ako nemas para i hranis obitelj , nemas druge opcije nego prodavati svoje tjelo.Ima ,itekako ima.
Koji si ti lik ti bi volio da picku imas al nemas nazalost,da i ti zaradis ne da placas
 
Pa kad si sad sva sretna I cista sta trazis ovdje?!?!?! Kad si sva postovana it'd it'd....kome je sve potaman I sve ok ovdje ne dolazi....stipu suplju svegati...jednom kurava,uvjek kurava....zdravo
Tigre pročitaj šta sam napisala pa onda napadaj....nisam čista, sretna jesam Bogu hvala... javila sam se da takvima kao ti napišem koju jer ste od gluposti i bezobrazluka slijepi... mislite da imate pravo da bilo koga komentarišete i ponižavate zbog nešto sitno para u džepu... od tebe i većine koji ste tako riječiti nikad muškaraca a ni džentlmena....
 
Tigre pročitaj šta sam napisala pa onda napadaj....nisam čista, sretna jesam Bogu hvala... javila sam se da takvima kao ti napišem koju jer ste od gluposti i bezobrazluka slijepi... mislite da imate pravo da bilo koga komentarišete i ponižavate zbog nešto sitno para u džepu... od tebe i većine koji ste tako riječiti nikad muškaraca a ni džentlmena....
Ma idiot boli te ona stvar sta ovaj misli
 
Tigre pročitaj šta sam napisala pa onda napadaj....nisam čista, sretna jesam Bogu hvala... javila sam se da takvima kao ti napišem koju jer ste od gluposti i bezobrazluka slijepi... mislite da imate pravo da bilo koga komentarišete i ponižavate zbog nešto sitno para u džepu... od tebe i većine koji ste tako riječiti nikad muškaraca a ni džentlmena....
Pa kad si sretna imas muza djete sta ces ovdje?! To te pitam? Jel se znamo,ne....sta tebe boli base razmisljanje made komentarisanje....zaobdji Nas...nije ti mjesto ovdje jer si sretna kurava😉😉
 
Pa kad si sretna imas muza djete sta ces ovdje?! To te pitam? Jel se znamo,ne....sta tebe boli base razmisljanje made komentarisanje....zaobdji Nas...nije ti mjesto ovdje jer si sretna kurava😉😉
Ja tebe vrijedjati neću jer to nije moj manir. A eto tebi a i svima ostalima koju su me tako lijepo izvrijeđali se duboko zahvaljujem i povlačim se (jer pametniji popušta).... Vi ste pametni, lijepi, elokventni, uspješni....sve ste najbolje i samo naprijed! Ne želim više da vam dajem na značaju, potrošila sam i previše vremena na sve vas.... Lijep pozdrav za sve i puno sreće!
 
Ovo isto neke tracare,pusti te price dajte brojeve,nek piše ko šta zna a kome sta treba da se to podijeli da jebemo za svoje pare ,muka mi je od ovih sto svakome traže čepa. Imas broj napiši ovdje ili mjenjaj s nekim i pusti se gluposti
 
Moral ne postoji, dobro i zlo ne postoje, svi cemo umrijeti tako da svakako nista nije bitno. Zato zajebite ovu raspravu, ne razmisljajte puno i jebite kurve. Jednostavno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh