BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Poznajem ja djevojku iz B.L, top fizicki izgleda, guza predobra, grudi slabe-male, lijepo stvarno izgleda. Sto se tice seksa voli sve i svasta samo mora i partner biti sredina, ne bi pristala sa nekim koji bas lose izgleda. Znaci moze duboko grlo, svrsavanje u usta, anal, ma sve..
Nije od tog posla da se bavi sa tim ali mislim da bi se oprobala u tome uz lijepu nadoknadu :)
Moze broj u pp
 
Poznajem ja djevojku iz B.L, top fizicki izgleda, guza predobra, grudi slabe-male, lijepo stvarno izgleda. Sto se tice seksa voli sve i svasta samo mora i partner biti sredina, ne bi pristala sa nekim koji bas lose izgleda. Znaci moze duboko grlo, svrsavanje u usta, anal, ma sve..
Nije od tog posla da se bavi sa tim ali mislim da bi se oprobala u tome uz lijepu nadoknadu :)
Moze kontakt?
 
Raja da li neko ima kontakt od Aldi iz Sarajeva, na insta bila potpisana sama i svacija, ima muskobanjast glas. Prije sam bio sa njo ali nmg vise da je kontaktiram
 
Samo da ne nasjednete. Jaca Kadric, 27 God, iz Tuzle, ili Jas, ako joj je to ime, ima vise brojeva mobitela, i to: 061 304 884, 061 593 050, i 061 479 661, 061 593 029. Prevarantica. Čak se i javi na mobitel, ali uzima pare i vara. Ne nasjedajte na njemu priču x bon ili slično.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh