BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Da napisem I ja par iskustava mozda nekom pomogne oko odabira....
Negra,o njoj svi sve znamo,ne treba je vise pominjati,bilo dobro dok je trajalo,sad cijena otisla u nebo...
Kosevsko: za mene najgire iskustvo,debela neobrijana,oral sa zastitom....sve u svemu fuj.
Bosmal,plavka velike sise... Korektan dogovor moze se cijena uvjek spustiti,mada onako uvjek te nesto pozuruje,negdje zuri....
Mala plava nekad na eskortu bila pod imenom ivona: nema smjestaj,dosta dobro tjelo,oral bez I svrsavanje usta,Al jbg cijena malo veca...
Plavka lukavica: sve preporuke kod nje mi je bilo dobro,Jes malo punija Al ok smjestaj I usluga...
Crnka stup: bar ja dosta najebao oko dogovora,Al korektna mlada Trudi se...
Ilidza ivana masaze,onako hepy end oral nije lose.
Mona masaze lukavica,za mene skupa za hepy end rukom mada I to Sam probao😉
Ima ih jos Al za neki drugi put😉😉
Pooz
sad ocekujem bar jedno 20 poruka: moze broj od ove crnke?,.. moze broj od ove sa kosevskog? .. moze broj...
 
Ja neznam ni zasto sam na ovoj stranici ja samo vidim da svi pitaju a niko nedaje brojeve.
Jos nisam ni jednu nasao preko ove stranice.
Sta je to u BiH nema nigdje domace kurve ili su sve nevine u Tuzli, Brčkom i Bijeljini.
Da makar znam gdje ih na ulici mozes naci.
one da zele da se njihovi brojevi dijele oglasavale bi se ovdje..
 
Tako nekako 🤣🤣🤣 mada najsretnija vremena su bila,uzmes oglase od AdoZ sjedes u auto,tel I zovi....I nijedna nije bila preko 100km....za 100km je trebala da Gori,da guta,sve da radi....


Tako je bilo u superoglasima ili oglasi u sextazi.
Dodjes na vrata a ona gori koliko je dobra...digne ti se kad je vidis.

Kako i ne bi sve bile u 20 tim bar i ko manekenke građene
 
Nisu mi jasni debili koji traze brojeve djevojaka koje se oglasavaju. Superoglasi, Cityoflove, EGE... ako ti je žao dati 0.2 KM za poruku na superoglasima kako ces dati 200 da guzis.
Nije problem u broju, već u tome čiji je broj u pitanju. Brojeva ima koliko hoćeš, ali je dosta ili lažnih ili te dočeka neka rugoba. Razlog zbog kog mi (debili) tražimo broj je da bi znali ko i šta nas čeka kada nazovemo.
 
Nije problem u broju, već u tome čiji je broj u pitanju. Brojeva ima koliko hoćeš, ali je dosta ili lažnih ili te dočeka neka rugoba. Razlog zbog kog mi (debili) tražimo broj je da bi znali ko i šta nas čeka kada nazovemo.
Kada ja dam broj, ti preko broja procijenis je li debela, rugoba ili prepička?? 🙄🙄
Ovdje se traze brojevi od provjerene robe, jer je lakse ovdje smarati nego otvoriti oglasnike i naci broj... kada neko trazi nesto novo i da nije sa oglasa, ili trazi recenziju to je ok.
 
Tako nekako 🤣🤣🤣 mada najsretnija vremena su bila,uzmes oglase od AdoZ sjedes u auto,tel I zovi....I nijedna nije bila preko 100km....za 100km je trebala da Gori,da guta,sve da radi....
U ta tvoja "najsretnija" vremena litra goriva je bila 1,60 km a sada je 3,50 km, litra ulja bila 2,20 km a sada je 6 km, jedan kg fileta bio 6 km a sada je 12 km i da ne nabrajam dalje.
Nije realno da očekujete da ćete za pop*šanih 100 km dobiti mladu sex bombu koja će vas dočekati raširenih ruku i nogu u sexy vešu i raditi vam sve što vaši perverzni umovi požele pa čak i "gutati" kako ti kažeš, o tome sada samo možete maštati i sanjati...
Na kraju krajeva, da li biste vi "gutali" za 100 km ?
 
U ta tvoja "najsretnija" vremena litra goriva je bila 1,60 km a sada je 3,50 km, litra ulja bila 2,20 km a sada je 6 km, jedan kg fileta bio 6 km a sada je 12 km i da ne nabrajam dalje.
Nije realno da očekujete da ćete za pop*šanih 100 km dobiti mladu sex bombu koja će vas dočekati raširenih ruku i nogu u sexy vešu i raditi vam sve što vaši perverzni umovi požele pa čak i "gutati" kako ti kažeš, o tome sada samo možete maštati i sanjati...
Na kraju krajeva, da li biste vi "gutali" za 100 km ?
Realno govoreći kada sve poskupljuje logično bi bilo da ovo pojeftini...a ne obratno...jer ako narod koji traži da pojebe nešto već ima milion nameta po poskupljenju kako onda da sebi priušti da pojebe nešto ako uz sve to i njene usluge poskupe...da su žene generalno malo pametnije mogle bi sve pomalo da zarade od nas budala smotani koji ne mogu da lažu o kućici na jezeru i dalekim putovanjima...odaberu dvojicu - trojicu i svako malo pomalo para...dobro njoj uživa i zarađuje, nego ovako to se zacijeni i izjebu je neke sirovine drogirane i onda nije ni za koji kurac a i pri tome zaista ne vrijedi...uz dužno poštovanje svako ima pravo na ukus ali plastične lutke sa plastičnim ustima nije žensko. Ali budala i krivih drva neće nestati nikad niti njih koje to ne kontaju niti nas nekih koji bacaju pare :)

Vikedn mudrolije :)
 
U ta tvoja "najsretnija" vremena litra goriva je bila 1,60 km a sada je 3,50 km, litra ulja bila 2,20 km a sada je 6 km, jedan kg fileta bio 6 km a sada je 12 km i da ne nabrajam dalje.
Nije realno da očekujete da ćete za pop*šanih 100 km dobiti mladu sex bombu koja će vas dočekati raširenih ruku i nogu u sexy vešu i raditi vam sve što vaši perverzni umovi požele pa čak i "gutati" kako ti kažeš, o tome sada samo možete maštati i sanjati...
Na kraju krajeva, da li biste vi "gutali" za 100 km ?
Ne kazem da nije sve poskupilo,Ali generalno mnogo je dati 150e I vise za nekih pola sata jebacine....sto rece ovaj ispod sa malo manjom cijenom svaka bi mogla imati desetine normalnih musterija I cao..
 
Kada ja dam broj, ti preko broja procijenis je li debela, rugoba ili prepička?? 🙄🙄
Ovdje se traze brojevi od provjerene robe, jer je lakse ovdje smarati nego otvoriti oglasnike i naci broj... kada neko trazi nesto novo i da nije sa oglasa, ili trazi recenziju to je ok.
Svi dajemo kratak opis uz broj, zato se i traži
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh