BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ma gdje malo drug moj,ovo kod nas nije normalno,ne možeš nać finu sve kurave samo ti možda to još nisi shvatio . Ima prevare dosta i sam sam nasjeo za nekih 30tak maraka al zato koliko sam obišao da su prave ihhh .. izađi malo u grad raspitaj se ,zovi ove po internetu,ako imaš auto idi u drugi grad ako ti je čejf ,ja mogu nać kad god hoću . Plati meni jednu u nekoj gradu ja ću nać i tebi i meni et ako ti ne možeš nać
Jarane gotovo je sad,meni su prikolice stigle,bil sam heftu dana sam i tad sam mogao nešto i smuvati ali vrijeme leti.U mom rodnom mjestu dušmana na svakom čošku,neki bi jedva dočekali da mi sjhebu brak.Pa zato sam se prijavio ovde da pošteno platim i ghuzim,ali jok,ništa od toga.
 
Ma gdje malo drug moj,ovo kod nas nije normalno,ne možeš nać finu sve kurave samo ti možda to još nisi shvatio . Ima prevare dosta i sam sam nasjeo za nekih 30tak maraka al zato koliko sam obišao da su prave ihhh .. izađi malo u grad raspitaj se ,zovi ove po internetu,ako imaš auto idi u drugi grad ako ti je čejf ,ja mogu nać kad god hoću . Plati meni jednu u nekoj gradu ja ću nać i tebi i meni et ako ti ne možeš nać
Kako misliš sve kurave,jel nema ništa za ozbiljno?
 
I @Mostar83 i ovi ostali verovatno jer vaša mjerna jedinica ciganke autostoperke i ovi tenkovi 90kg/160cm, pa djevojku nazivate spodobom.. to govori o vama, a nju znam dugo, uopšte nije prenapumpana, usne su joj samo uradjene i to vrlo dobro, što ja lično volim i što se zna, da, ko ume, bolje se radi.. a tijelo je bomba; ja sam bio sa njom i po restoranima, kafićama sada da ne dužim, svi su bukvalno blenuli, okretali se, posle mene cimali ko ti je itd.. ali ako biram lice joj je još privlačnije.
Ovdje i kad kazes iskustvo odma pisu debili da nije neka tvoja radi za tebe itd! Garantujem zivotom ovdje ih 90% nije koristilo usluge ni ciganke sto je najgore al svu pamet svijeta pokupili!!
 
Uzela
Ma obicni malo smece
Neki dan joj pisao kaze 250€ ima jedno 10dana
Pa maternti prcim neides na benzin!
Imao sam klip gdje su je 4udarala za 40maraka ! Nema godina dana ! Ona sad neke cijene zabija! Prije pola godine 2 drugova bila s njom dali joj 80maraka! Ona lupa cifre neke nidje

Ma obicni malo smece
Neki dan joj pisao kaze 250€ ima jedno 10dana
Pa maternti prcim neides na benzin!
Imao sam klip gdje su je 4udarala za 40maraka ! Nema godina dana ! Ona sad neke cijene zabija! Prije pola godine 2 drugova bila s njom dali joj 80maraka! Ona lupa cifre neke nidje veze
Uzela furseta 😭 pa u Holandiji npr.hebeš za 50 eura pola sata.I to stvarno ima dobrih trebi,većinom iz Češke i Rumunije.Vi bi ovde trebali štrajkovati,ignorisati bambija i ostalu ekipu.😭
 
pa i strajkujemo htjeli ne htjeli vidi se po recenzijama ovdje.. nema recenzija uopste skoro znaci da ljudi nemaju para dati 150-200 eura za sex u ovoj krizi. u BL Lana i malory i ona debela imaju mozda po jednu recenziju i to je to. Tarifa za sex je uvijwk bila 100 maraka i to je puno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh