BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ja neznam ni zasto sam na ovoj stranici ja samo vidim da svi pitaju a niko nedaje brojeve.
Jos nisam ni jednu nasao preko ove stranice.
Sta je to u BiH nema nigdje domace kurve ili su sve nevine u Tuzli, Brčkom i Bijeljini.
Da makar znam gdje ih na ulici mozes naci.
 
Ja neznam ni zasto sam na ovoj stranici ja samo vidim da svi pitaju a niko nedaje brojeve.
Jos nisam ni jednu nasao preko ove stranice.
Sta je to u BiH nema nigdje domace kurve ili su sve nevine u Tuzli, Brčkom i Bijeljini.
Da makar znam gdje ih na ulici mozes naci.
Ima drug samo ne daju brojeve… jbg
 
Da napisem I ja par iskustava mozda nekom pomogne oko odabira....
Negra,o njoj svi sve znamo,ne treba je vise pominjati,bilo dobro dok je trajalo,sad cijena otisla u nebo...
Kosevsko: za mene najgire iskustvo,debela neobrijana,oral sa zastitom....sve u svemu fuj.
Bosmal,plavka velike sise... Korektan dogovor moze se cijena uvjek spustiti,mada onako uvjek te nesto pozuruje,negdje zuri....
Mala plava nekad na eskortu bila pod imenom ivona: nema smjestaj,dosta dobro tjelo,oral bez I svrsavanje usta,Al jbg cijena malo veca...
Plavka lukavica: sve preporuke kod nje mi je bilo dobro,Jes malo punija Al ok smjestaj I usluga...
Crnka stup: bar ja dosta najebao oko dogovora,Al korektna mlada Trudi se...
Ilidza ivana masaze,onako hepy end oral nije lose.
Mona masaze lukavica,za mene skupa za hepy end rukom mada I to Sam probao😉
Ima ih jos Al za neki drugi put😉😉
Pooz
 
Da napisem I ja par iskustava mozda nekom pomogne oko odabira....
Negra,o njoj svi sve znamo,ne treba je vise pominjati,bilo dobro dok je trajalo,sad cijena otisla u nebo...
Kosevsko: za mene najgire iskustvo,debela neobrijana,oral sa zastitom....sve u svemu fuj.
Bosmal,plavka velike sise... Korektan dogovor moze se cijena uvjek spustiti,mada onako uvjek te nesto pozuruje,negdje zuri....
Mala plava nekad na eskortu bila pod imenom ivona: nema smjestaj,dosta dobro tjelo,oral bez I svrsavanje usta,Al jbg cijena malo veca...
Plavka lukavica: sve preporuke kod nje mi je bilo dobro,Jes malo punija Al ok smjestaj I usluga...
Crnka stup: bar ja dosta najebao oko dogovora,Al korektna mlada Trudi se...
Ilidza ivana masaze,onako hepy end oral nije lose.
Mona masaze lukavica,za mene skupa za hepy end rukom mada I to Sam probao😉
Ima ih jos Al za neki drugi put😉😉
Pooz
Moze broj ivone i plavke lukavica
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh