BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Da li neko ima iskustva sa curom eymi tako se zove na viberu? Ako je neko bio sa njom neka se javi u privatni
 
Samo da si izdvojio 3 min i pretražio njegove postove dovoljno bi ti bilo da procjeniš o kakvom debilu se radi :)
Kume nije lijepo vrijeđati....Ovaj majmun a i ti si vidim veći.kad mu vjeruješ a debil si.sam mogao sam mu dati broj normalbo.ali kad sere dobit će onu.stvar...Kao i ti ubuduće jer sereš više od njega.Ćao
 
Kume nije lijepo vrijeđati....Ovaj majmun a i ti si vidim veći.kad mu vjeruješ a debil si.sam mogao sam mu dati broj normalbo.ali kad sere dobit će onu.stvar...Kao i ti ubuduće jer sereš više od njega.Ćao

Nema tu puno filozofije, čovjek ti je lijepo na riječ dao kontakt/e, ti njemu nisi iako si obećao i samim tim nisi ispoštovao dogovor.
To nije gentemanski sa tvoje strane, to je obično kokošarenje i šibicarenje.
I normalno da su jedva dočekali ovi ovdje da te razapnu i da se pišaju po tebi i bolji a i gori od tebe.
 
Kume nije lijepo vrijeđati....Ovaj majmun a i ti si vidim veći.kad mu vjeruješ a debil si.sam mogao sam mu dati broj normalbo.ali kad sere dobit će onu.stvar...Kao i ti ubuduće jer sereš više od njega.Ćao
Hoces debilu da kopiram nasu komunikaciju i da objavim.Ti si jedan debil nevaspitani mislis da si frajer, ustvari si nula od covjeka i plus nisi ni svjestan koliko si šupalj u glavi
 
Kume nije lijepo vrijeđati....Ovaj majmun a i ti si vidim veći.kad mu vjeruješ a debil si.sam mogao sam mu dati broj normalbo.ali kad sere dobit će onu.stvar...Kao i ti ubuduće jer sereš više od njega.Ćao
Majmune... Ti nisi dalje dogurao od x bona i dopisivanja :) Odakle tebi brojevi kad si sam priznao da nemaš i moliš da ti neko pošalje otkako si se pojavio na forumu :)
 
Ljudi jedno bitno obavjestenje za Sarajevo odnosno da vam bude jasnije a da ne ispadne da nekoga ocrnjujem ili ukopavam radi se o zeni iz Sokolovic kolonije, ima Sidu i hepatitis. Vjerovatno znate o kome se rad, necu da je imenujem
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh