BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Imao sam prije 4,5 godina dobro iskustvo sa mladim parom iz Viteza,bio neko jos?
Broj su promijenili,ima li ih sad igdje?
 
Vozdra raja! Novi sam član...dan sam proveo barem 3 sata čitajući ovaj forum pa želim da podjelim svoja dosadašnja iskustva (Sarajevo):
- Sunny: Dobrinja...ima 35+ godina...u faci haos ružna ali je veoooma prijatna i dobro tijelo ima. Ujedno mi je bila prvo iskustvo ovog tipa i odlična je za toga...baš me opustila pričom (pričali o e-bayu i kako želi naručivati neke parfeme). Može sve koliko sam upućen mada sam ja odabrao varijantu da me malo izdominira. Bilo je 200 maraka i nije gledala na vrijeme uopće, neka 3 sata sam bio cca.
- Ella: Sasvim oke iskustvo, malo usne prenapuhane za moj ukus ali zgodna riba pravo. Klasičan sex je bio 150 maraka.
Mogu razmjeniti ova dva broja (mada se mogu naći na CityOfLove). Zanima me trenutno:
- Ima li neka MILF (može i punija nije bitno) do 50 godina bilo gdje u Sa da neko može dati opis i kontakt?
- Ima li neka domino (nebitno godine) koja baš voli da uživa u dominiranju muškarca?

Hvala unaprijed raja
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh