BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nisam vas sa nicim uvrijedila pa da me prozivate i ismijavate se na moj post i komentar.
Ja jesam sasvim ok i normalna djevojka,ako sam ovdje se uclanila i pokusala naci nekog ok muskarca jer to odmah znaci da sam nemoralna,da sam prostitutka,kurva i ko zna sta jos za vas? To tako ide ovdje? Ako ide onda sam ocigledno profulala mjesto za upoznavanje.
Definitivno krivo mjesto za naci nekog normalnog ovdje
 
Negdje ste procitali da sam napisala da sam lijepa?Napisala sam da sam ok i normalna djevojka,a nije moje da govorim o svojim vrlinama,manama pa tako i ljepoti.Po vasoj logici ko god se uclani na forum nije lijep.
Čini mi ste da ste previše inteligentni, svestrani i open-minded za Balkan a ne samo za forum :)
Nadam se da ćete pronaći onoga koga tražite, ja sam u tridesetim...ne pronašao nego se nalazim! ;)
 
Kad muskarac napravi zenski profil, to znaci da je bolest dosla i na forum. Cuj "Irena" mu ime, a muskarac. Lijeci se buraz, nisi normalan
 
Smijem život dati da je Irena muško, pokušat će da joj se javi što više muškaraca ovdje na forumu pa će ih navlačiti na XBON.
ma otkud to da i pomisliss.. ona je normalna djevojka,treba rame za plakanje.. treba normalan razgovor, nije ona jedna od onih koje bonove traze :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) a da je kitonja,vjer. jesst ali on treba sve to isto,rame za plakanje,razgovor,a mozda i kitu treba.. :))))))))))))))))) haj valjda se javi neko od ovih koji su mu se ponudili u porukama.. :)
 
Naredne sedmice idem za Graz. Sjećam se da je ranije spominjao neko Marinu u Sloveniji i sličnu javnu kuću u okolini Graza. Pa samo da neko napiše kako se zove ta u Austriji.
 
ma otkud to da i pomisliss.. ona je normalna djevojka,treba rame za plakanje.. treba normalan razgovor, nije ona jedna od onih koje bonove traze :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) a da je kitonja,vjer. jesst ali on treba sve to isto,rame za plakanje,razgovor,a mozda i kitu treba.. :))))))))))))))))) haj valjda se javi neko od ovih koji su mu se ponudili u porukama.. :)
Ni 24 sata od mog uclanjenja nije proslo a vi me napadate i vrijedjate na sve moguce nacine,da sam prevarantica,da trazim neke bonove i novac,da sam musko,da sam homosexualac.Koliko samo mrznje,zlobe i zavisti u vasim rijecima a nisam vam dala za to nikakvog povoda.Neka vam se javi bilo ko sa kim sam u kontaktu preko poruka ili Vibera i neka slobodno objavi javno ako sam trazila od ikoga novac ili bilo kakvu vrstu financija.Neka objavi javno ovdje sve.Ja vas necu vrijedjati,nisam tako naucena.Imam pravo da preko foruma komuniciram sa normalnim muskarcima ovdje svidjelo se to vama ili ne.Nastavite me slobodno vrijedjati i govoriti o meni takve gadosti,to ustvari samo govori o vama ko ste i sto ste a ne o meni.

Irena
 
Naredne sedmice idem za Graz. Sjećam se da je ranije spominjao neko Marinu u Sloveniji i sličnu javnu kuću u okolini Graza. Pa samo da neko napiše kako se zove ta u Austriji.
Imaš ih više u Austriji, od najpoznatijih i najboljih mislim da su Andiamo, Goldentime i Wellcum pa vidi koliko ti je koji udaljen.
 
Imam pravo da preko foruma komuniciram sa normalnim muskarcima ovdje svidjelo se to vama ili ne.Nastavite me slobodno vrijedjati i govoriti o meni takve gadosti,to ustvari samo govori o vama ko ste i sto ste a ne o meni.

Irena
Nećemo te vrijeđati ali ti je rečeno da si zalutala na ovaj forum ako tražiš nekoga i nešto normalno.
 
Ni 24 sata od mog uclanjenja nije proslo a vi me napadate i vrijedjate na sve moguce nacine,da sam prevarantica,da trazim neke bonove i novac,da sam musko,da sam homosexualac.Koliko samo mrznje,zlobe i zavisti u vasim rijecima a nisam vam dala za to nikakvog povoda.Neka vam se javi bilo ko sa kim sam u kontaktu preko poruka ili Vibera i neka slobodno objavi javno ako sam trazila od ikoga novac ili bilo kakvu vrstu financija.Neka objavi javno ovdje sve.Ja vas necu vrijedjati,nisam tako naucena.Imam pravo da preko foruma komuniciram sa normalnim muskarcima ovdje svidjelo se to vama ili ne.Nastavite me slobodno vrijedjati i govoriti o meni takve gadosti,to ustvari samo govori o vama ko ste i sto ste a ne o meni.

Irena
a cemu opravdavanja retardu?! dasi to sto kazes da jesi radio bi svoj posao i kanio bi se rasprave.. kad vec nije bitno
 
Ni 24 sata od mog uclanjenja nije proslo a vi me napadate i vrijedjate na sve moguce nacine,da sam prevarantica,da trazim neke bonove i novac,da sam musko,da sam homosexualac.Koliko samo mrznje,zlobe i zavisti u vasim rijecima a nisam vam dala za to nikakvog povoda.Neka vam se javi bilo ko sa kim sam u kontaktu preko poruka ili Vibera i neka slobodno objavi javno ako sam trazila od ikoga novac ili bilo kakvu vrstu financija.Neka objavi javno ovdje sve.Ja vas necu vrijedjati,nisam tako naucena.Imam pravo da preko foruma komuniciram sa normalnim muskarcima ovdje svidjelo se to vama ili ne.Nastavite me slobodno vrijedjati i govoriti o meni takve gadosti,to ustvari samo govori o vama ko ste i sto ste a ne o meni.

Irena
Ti si ba retard teski.🤣🤣🤣
 
Ni 24 sata od mog uclanjenja nije proslo a vi me napadate i vrijedjate na sve moguce nacine,da sam prevarantica,da trazim neke bonove i novac,da sam musko,da sam homosexualac.Koliko samo mrznje,zlobe i zavisti u vasim rijecima a nisam vam dala za to nikakvog povoda.Neka vam se javi bilo ko sa kim sam u kontaktu preko poruka ili Vibera i neka slobodno objavi javno ako sam trazila od ikoga novac ili bilo kakvu vrstu financija.Neka objavi javno ovdje sve.Ja vas necu vrijedjati,nisam tako naucena.Imam pravo da preko foruma komuniciram sa normalnim muskarcima ovdje svidjelo se to vama ili ne.Nastavite me slobodno vrijedjati i govoriti o meni takve gadosti,to ustvari samo govori o vama ko ste i sto ste a ne o meni.

Irena
Tako je Irena !
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh