BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

ti si majke mi fulio zivot ne samo temu... povjerenje temelj odnosa sa kurvom....pa sto je onda placas majke ti... idi je zeni 🤣🤣🤣🤣🤣 hahahhahhahahah
a šta ti radiš ovdje onda?! reklamiraš polupismenu i pomalo bezveznu sofijaču u Lukavici da preživiš troškove života!? svaki posao traži povjerenje, onaj ko ga izigra nema šta da traži u bilo kojem poslu! tako da kad dodješ na poziv dogovoren nekako se ne očekuje da te djevojka pokuša pljačkati, jel tako!?
 
I to 90 % ko kurac mlitave se valjaju I milion I jedan zahtijev ma odjebaus
sve zavisi kako se postaviš prema djevojci. većina njih je u tome jer su primorane od strane muževa, mužjaka, momaka, pa i ne znaju da se ponašaju u nekom normalnom obliku. nisma baš siguran da je prije bilo bolje, ali slažem se, čim ti postavi neke uslove, to treba relaksirati. nekad ima smisla, ali nekad su stvarno smislile sve to samo da loše odrade.
 
Ako neko zna dobru i pouzdanu djevojku iz BL ili okolinih gradova, neka pusti poruku da razmjenimo brojeve. Samo da nije sa oglasa, to sam vec sve vidio, većinu i probao.
 
Kakva su iskustva sa onim iz Zenice koje su negdje kod kp doma? Nekako drska djeluje ova koja se javila i čini mi se puno starija od 24 godine
Radi istog razloga nisam otišao kod onih blizu Bosmala,zvao i javila se neka starija gospođa
 
Kakva su iskustva sa onim iz Zenice koje su negdje kod kp doma? Nekako drska djeluje ova koja se javila i čini mi se puno starija od 24 godine
Radi istog razloga nisam otišao kod onih blizu Bosmala,zvao i javila se neka starija gospođa
Mislim da je romkinja ta sto se javlja na telefon ponekad bude u stanu.
A mala sto radi je ok . Mada nije puno zainteresovana za sex.
 
Jel bio neko od vas iz sarajeva kod jedne bakice u osjeku ? Bila je prije u super oglasima. Ako neko slucajno ima neku info i broj bio bih zahvalan.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh