BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nisi me shvatio, 95% sam siguran da se ne jebe za pare.... Volio bih da grijesim vise nego bilo ko hahahahaha
Jednostavno to je to
Odite u Tavernu ili Bosnu i vidjecete na koji nacin ta funkcionise i nekoliko njenih, sigurno je niko nece jebati od nas ovde na fazon kako jebemo, da se javis i das pare...Te se love drugacije, torbice, parfemi, zajebancije....

Daleko je ta pomenuta od fine dame, samo glupo je javno ovdje to pisati.
 
Jeli bio neko sa ovom novom sa superoglasa da nam prenese vrijedi li sta . Trazi 120 KM za pola sata.
Na viberu nick "Za" tel se zavrsava sa 013425.
 
i mene je isto tako opljackala,fol ode sitnih para naci na kiosku ostavila neku jaknu i torbicu unutra papiri crvene boje imitacija novcanice od 50km,treba se skupit i tuzit je
hahahahahhaha koji ste vi levati.... i treba vam tako i gore sto vam neko bubreg ne izvadi glupani jedni... kurva=poštenje haahhahahahhahahahaha curi svaka cast kad ovakve retarde nadje
 
hahahahahhaha koji ste vi levati.... i treba vam tako i gore sto vam neko bubreg ne izvadi glupani jedni... kurva=poštenje haahhahahahhahahahaha curi svaka cast kad ovakve retarde nadje
kako misliš to: i treba nam tako... pa čovjek je tu lijepo opisao kako je neka ''aneksirana'' prevarantica zloupotrijebila intimno povjerenje nekog lika.... i tebi je to ''haha''?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh