BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

povjerenje.... kurvama se vjeruje? hahahahahhahahhaahahh majke mi ste za oskara glupi🤣🤣🤣🤣🤣
sve je posao kao svaki drugi, znači povjerenje je temelj takva odnosa! u nekim zemljama legaliziran, negdje je na nekom rubu legalnog, zavisi kako društvo gleda na javni moral. problem nastaje kad se na to priljepe neke stvari koje nemaju veze sa tim, poput nasilja i pljačke i sličnog. primjer je ta enigmatična djevojka, možda pomalo nesretna, jer je tako izvrsna u svom fahu, ali umjesto toga ona se bavi izigravanjem povjerenja u ime nekog odnosa sa likom koji je drži takvom.
 
  • Like
reagiranja: BLX
sve je posao kao svaki drugi, znači povjerenje je temelj takva odnosa! u nekim zemljama legaliziran, negdje je na nekom rubu legalnog, zavisi kako društvo gleda na javni moral. problem nastaje kad se na to priljepe neke stvari koje nemaju veze sa tim, poput nasilja i pljačke i sličnog. primjer je ta enigmatična djevojka, možda pomalo nesretna, jer je tako izvrsna u svom fahu, ali umjesto toga ona se bavi izigravanjem povjerenja u ime nekog odnosa sa likom koji je drži takvom.
ti si majke mi fulio zivot ne samo temu... povjerenje temelj odnosa sa kurvom....pa sto je onda placas majke ti... idi je zeni 🤣🤣🤣🤣🤣 hahahhahhahahah
 
MILF iza Barlottia, niko da napise kako izgleda, jel debela mrsava, kakve su sise itd? Kontam otici ovih dana ali volio bih bar nesto da znam
 
Sta vam je ljudi,PA niste normalni ako dajete 100 I vise eur za sat.
Za te pare da se malo potrudite I mozete svaku zensku sbarit.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh