BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Znam za nju, nije sutra nego u cetvrtak...trazim nesto drugo i za veceras ako ima...u svakom slucaju hvala
 

Prilozi

  • Screenshot_20220315-173923_Parallel Space 64Bit Support.jpg
    Screenshot_20220315-173923_Parallel Space 64Bit Support.jpg
    117,1 KB · Pregleda: 173
Neznam, ako soi joj se javio poslala ti je uslove, gdje moras biti manji od makovog zrna, ne smijes nista pitati ili nedaj boze traziti inace nista od susreta, trazi tvoju sliku pa ako ne igras po pravilima ona objavi sliku na instagramu itd.
Koji mi kurac to treba pored i puno boljih i jeftinijih treba
 
Uoravo o tome govorim. Ja ne nemam nekih posebnih uslova, ne zelim je vezat lancima niti bicom udarat, samo malo ljubaznosti i pristojnosti...pisanja pojedinih me totalno razocaraju, ma kako god da izgledaju ja nemam volje za njih.
 
Nema tu ljubaznosti, ako si dobio poruku od nje procitaj, to su samo uslovi, ucjena hoces ili ne

a moje pare, nisam lud hahaha
 
Pisao sam sa njom...cini mi se oke ali ja sam u Tuzli tako da mi se ne dolazi zbog toga, vjerovatno cu probat kad mi bude usput
 
Naletio sam na neki broj iz zenice 3 drugarice imaju a nije mi nest na ruku da odem pa ako neko hoce da provjeri neka se javi
Nekad prije godinu bio kod ove, neko je spomenuo preko puta KPD-a, u ulici Mehmeda spahe je bila, plavuša, malo krupnije gradje, 100km,nemoze se reći bacanje para ali vrlo blizu toga 😁.
I tada je spominjala neke drugarice, kasnije sam ih vidjao skupa, ni drugarice nisu nešto, bar ne što se moga ukusa tiče. Jedna od te tri znam da je bila na metadonu, druga (ta plava ne izlazi iz kasina, ne kladionica, već ne odvaja se od aparata), a ta treća povremno je sa tom plavušom vidjam za aparatima.
 
Danas u mostaru naletjeh na kovrdzavu crnku, visa, malo punija. Dosta provokativno izgleda(rekao bih da je u poslu). Jel zna neko vise info
 
Nekad prije godinu bio kod ove, neko je spomenuo preko puta KPD-a, u ulici Mehmeda spahe je bila, plavuša, malo krupnije gradje, 100km,nemoze se reći bacanje para ali vrlo blizu toga 😁.
I tada je spominjala neke drugarice, kasnije sam ih vidjao skupa, ni drugarice nisu nešto, bar ne što se moga ukusa tiče. Jedna od te tri znam da je bila na metadonu, druga (ta plava ne izlazi iz kasina, ne kladionica, već ne odvaja se od aparata), a ta treća povremno je sa tom plavušom vidjam za aparatima.
pa dobro si prosao, inace trazi 150 sto ni blizu ne vrijedi, to je ta
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh