BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozz
Imal ko nesto za sarajevo sutra sam tamo? Bio sam s negrom sve preporuke fenomenalna je djevojka al eto da je neku promjenu nesto novo imal ko?
 
Ko god u sarajevu proba jebat ehlimanu, najebo je. Ukrast ce vam nesto kako god ili pobjec kad date pare.
Hahahahahaha ja joj platio uredno,pricala mi o rahmetli ocu kako joj je poklonio sat koji joj je u amanet ostavio...Pocela da mi pusi i zvoni joj telefon kao majku joj auto udarilo i ode i ostavi mi "ocev" sat kao garanciju da ce se vratiti hahah kakav sam ja konj...
 
Pozdrav drustvo, ljubazno Vas molim ako neko ima ima neki kontakt neke dame za druzenje u Doboju da mi posalje i bar malo pomogne. Hvalaa ekipa
 
Hahahahahaha ja joj platio uredno,pricala mi o rahmetli ocu kako joj je poklonio sat koji joj je u amanet ostavio...Pocela da mi pusi i zvoni joj telefon kao majku joj auto udarilo i ode i ostavi mi "ocev" sat kao garanciju da ce se vratiti hahah kakav sam ja konj...
ja za sutra dogovorio sa njom. Imate cascenje od mene, ovaj sajt stvrano vrijedi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh