BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

dok čekam da odg lik evo da ja dam svoj neki post o kurvama po bih a i šire, u sarajevu je alma negra najbolja ubjedljivo, čista uredna, sve radi, ostalo što se tiče u samom gradu trash teški kurcu ne valja, ciganke, usmrdilo se, izbjegavat u širokom krugu, bilo je po istočnom sarajevu dvije maki i jeca jedna 21 god druga 24 al to je prije par godina, obje top cure, za male pare, odlične, ne znam da li rade još uvijek, u tuzli osim ciganki po petlji od kojih možeš sifilis dobit i koje su narkomanke slabo ima, nekad zna bit po kafanama, sad ima luna, al ona je onako, kad baš zagusti jebiga al da je mlada jest, ima par po olx što nude masaže ništa posebno, mada bila je jedna iz doboja radila u tuzli deblja malo, nekih 20 21 godinu, zadnje što sam čuo za nju je da radi u kladionici u doboju, strankinje po sarajevu su većinom top i što platiš to i dobiješ, bile su dvije ruskinje tamo kod vječne vatre, odlične, trojac se isplatio svake marke, i sjecam se prosle godine lola da je bila picka i po za 200 eura
jes ti to sve citao negdje i objavljujes sada ovdje, u tz petlja neradi odaavno druze pises gluposti..
 
jes ti to sve citao negdje i objavljujes sada ovdje, u tz petlja neradi odaavno druze pises gluposti..
ne razumijem. zašto bi pisao gluposti, jedna ima svaki put je vidim kako dole stoji, onda debela i nekad zna bit radnim danima pic related, ko je bio zna, nije ko prije kad je čitav put od husina bio pun kurvi
 

Prilozi

  • 550b4279-9e40-4eec-b051-30c9b0094cfb-jedna-od-korisnica-droge.jpg
    550b4279-9e40-4eec-b051-30c9b0094cfb-jedna-od-korisnica-droge.jpg
    17,1 KB · Pregleda: 245
Ovdje stalno ista pitanja, jel ko bio i ostale gluposti. Ja pitam ima li neko broj od neke 40 do 50 godina, nek pošalje u inbox i nagradit ću ga. Trebate otići a ne stalno pisati jel ko bio?! Ja idem čim dobijem broj, slobodno mi javite... Zvao sam svaku sa City love, i svakoj je isključen mob ili se ne javlja... Zato je preporuka dobrodošla
 
Ova Sara sa citylove ima braco instagram neki profil ista cura iz BL pa neka Banjalucani bolje procjene sta je kako je zove se tamo melissa_calimeropriv
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh