BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Instagram ramajana_nana_1302 ta vam je u poslu, nemam vise broja, davno se dogovarao al nije se realiziralo

Netko mi pisao za Lidiju, pita dal ima sifilis, vidim da se pisalo po forumu, lizao sam joj picku i nisam nista na sebi primjetio, doduse davno sam bio sa njom...
Jarane svaka cast, imas jaku kiselinu, treba ovim kuravama lizat a prije tebe taj dan mozda desetak ih primila
 
Jesi bio s Lidijom?
Nisam, od ovih tvojih jedino sam bio s Almom, ali u nekom periodu 2006, pa do 2016, tada se nije masovno jebavala. Radila za mene, jebavao sam je za neku sitnu lovu, ili koju teglu lažnog meda... Ove druge ne znam kako izgledaju, osim Lidije. No nje se plašim da nije fasovala neku spolnu bolest, pa se plašim. Alma se super jebe, ali mora bit pod nekim opijatom, inače nije ni blizu ovog rečenog.
 
Nisam, od ovih tvojih jedino sam bio s Almom, ali u nekom periodu 2006, pa do 2016, tada se nije masovno jebavala. Radila za mene, jebavao sam je za neku sitnu lovu, ili koju teglu lažnog meda... Ove druge ne znam kako izgledaju, osim Lidije. No nje se plašim da nije fasovala neku spolnu bolest, pa se plašim. Alma se super jebe, ali mora bit pod nekim opijatom, inače nije ni blizu ovog rečenog.
Nisam znao da se tad Alma jebala za lovu
 
Sta mislite o ovom?
Trazi bon al kao da se ne slikaju kodovi?
 
Ovo je ista osoba na oba oglasa, pažljivije pogledajte tetovaze 😉

Bio mi drugar kod nje kaže da ima preko deset kila više nego na slikama. Faca je ista, ali kaže da joj je dupe ko fliper da igra kad je odozada, mada on voli punije pa mu ne smeta...Kaže da je škakljiva, ali je prijatna i zabavna osoba.

Još je dodao da nije ni Ruskinja, ni Litvanka kao što piše nego je iz Bjelorusije. Ne vidim razlog da to krije al eto...Ko voli neka izvoli ja lično ne volim "uhranjene".
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh