BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Imate link, ima opis, cijene, cure, kome se ide bujrum, nije preko bijela svijeta, da će se potrošit hoće, ali kad je to bilo dobre pičke đaba, kad.
Sve stoji što si rekao i slažem se iz ličnog iskustva, samo malo ovdje ima 500-600 eura da izvadi iz džepa sad za tu gotivu. Računaj da je inflacija uzela maha i većina ljudi koja je to mogla da priušti sada je stegla kaiš. Eto sreće da svi možemo tako sada bi razmjenjivali na ovom topicu iskustva kakva je koja riba u Wellcumu.


Osim ako nisi kakav ministar pa te boli vršnjak jer pišeš na troškove puta, narodne su pare ionako....
 
Sve stoji što si rekao i slažem se iz ličnog iskustva, samo malo ovdje ima 500-600 eura da izvadi iz džepa sad za tu gotivu. Računaj da je inflacija uzela maha i većina ljudi koja je to mogla da priušti sada je stegla kaiš. Eto sreće da svi možemo tako sada bi razmjenjivali na ovom topicu iskustva kakva je koja riba u Wellcumu.


Osim ako nisi kakav ministar pa te boli vršnjak jer pišeš na troškove puta, narodne su pare ionako....
Hahaha nisam nisam, mislim daj Bože, ali nisam
 
Nije baš rekla kazala, bio sam i ja u Marini u Slo par puta dok je nisu zatvorili, prije ove corone.
A to je nešto slično Wellcumu, samo manje poznato i bila je neopisivo dobra situacija i provod za 400, 500 eura.
Bio i ja onovremeno 😉 Samo što je tad sve bilo dooobro jeftinije nego sad od hotela, goriva, upada u klub (65€) pa do pola sata sa curama koji je bio 70€. Wellcum je dobrano sad skuplji, upad 85€, noćenje u hotelu im je bez obroka 77€....ko ima love za ovaj ćeif samo naprijed, ali mislim da je većini ovo trenutno science fiction i to ne samo zbog cijene...

Računaj mimo svega da je sad tamo ski sezona i da nema praznog kreveta u smještajima, a cijene su i ako nađeš...brrrr 🥶
 
Sve stoji što si rekao i slažem se iz ličnog iskustva, samo malo ovdje ima 500-600 eura da izvadi iz džepa sad za tu gotivu. Računaj da je inflacija uzela maha i većina ljudi koja je to mogla da priušti sada je stegla kaiš. Eto sreće da svi možemo tako sada bi razmjenjivali na ovom topicu iskustva kakva je koja riba u Wellcumu.


Osim ako nisi kakav ministar pa te boli vršnjak jer pišeš na troškove puta, narodne su pare ionako....
Tako nekako, vecina nas ovde trazi sex za 100-150 maraka.
Za 500 maraka ne moram ici u Austriju, evo i kod nas su pocele dolaziti strankinje, svaki mjesec dodju po 2-3 razlicite, cijena je naravno visoka. Ali ne vidim da su u tom Wellcumu nesto bolje ribe od ove 3 sto su trenutno u BL.
Poenta je, lako se dobro provesti za 500-1000 maraka, ali vecina trazi za 100-200.
 
Tako nekako, vecina nas ovde trazi sex za 100-150 maraka.
Za 500 maraka ne moram ici u Austriju, evo i kod nas su pocele dolaziti strankinje, svaki mjesec dodju po 2-3 razlicite, cijena je naravno visoka. Ali ne vidim da su u tom Wellcumu nesto bolje ribe od ove 3 sto su trenutno u BL.
Poenta je, lako se dobro provesti za 500-1000 maraka, ali vecina trazi za 100-200.
Pa nije ni blizu isti doživljaj kad čitav dan provedeš u klubu sa 30 manekenki i bazenom i barom i kad biraš kad ćeš i sa kojom u sobu.
A ovdje istrešeš 500 za fotošopirane slike i budeš 1 h i gadiš se sam sebi poslje toga.
 
Tako nekako, vecina nas ovde trazi sex za 100-150 maraka.
Za 500 maraka ne moram ici u Austriju, evo i kod nas su pocele dolaziti strankinje, svaki mjesec dodju po 2-3 razlicite, cijena je naravno visoka. Ali ne vidim da su u tom Wellcumu nesto bolje ribe od ove 3 sto su trenutno u BL.
Poenta je, lako se dobro provesti za 500-1000 maraka, ali vecina trazi za 100-200.
O kojem sexu ti pricas 100-150 km kada spominju cijenu od 200 eura za sat. U Welcumu je 70 eura a ima ih 100 pored tebe setaju, diraju te, izazivaju, dole te hvataju pale te, kakvi trosak. Ja sam 4 puta bio , prije korone, svaki mjesec nas 4 sjedne u auto i troskove podjelimo, znaci 50 eura nek je prevoz, 80 eura ulaz i tu je hrana da se ko magarac nazderes extra hrane ima preko 20 vrsta jela i jos toliko kolaca i poslastica, 70 eura su djevojke , a jarane najgora gore je sigurno bolja od i jedne sto se ovdje nudi. ja u dzep stavim 140 eura da dva puta , tako se ogranicim jer inace...... A u bade mantilu su svi gosti, djevojke su vecionom gole ili dole tange. 50+80+70 , 200 eura je ako ces jednu, koliko i ovdje platis stim da se poredit ne moze
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh