BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

nesto Banja Luka u pp
I ja gledam, čini mi se da za BL imaš dvije samo... barem od ovih što ovdje pišu da su provjerene...
Prenosim info koje sam našao na ovom forumu - Amela 065373246 i Lana 065350711

Navode ovdje da je Amela 200 KM sat i da ne smara sa ulosvima i sve može, dok je Lana 300 ili 350 KM sat i ima tona uslova i procedura...čak neki navode da traži selfie prije dolaska...

Istražio sam obe, Amela ima ogromne sise silikonske i vjerovatno botox usne style, dok je lana onako ima isto sise silikonske ali je bolje građe i ima dvadesetak godina...

Po mom mišljenju ni jedna mi nije opcija, Lana bi bila da je jeftinija i da nisu procedure kao kod SpaceX raketnog lansiranja u svemir...ipak ti uslovi dva svršavanja (ja obično prvi put svršim odma kroz 5 minuta ako mi se svidi riba, a onda ide bolje...što ono kažu kroz mjesec dobro napredujem hahahahah), a Amela mi se čini mnogo silikonski za moj ukus, jednostavno me to ne privlači...ja sam više za manje i prirodne i zategnuto obične :) ne znam ni iskreno nisam nikad išao ni kod jedne za pare pa ne mogu suditi ali reko da ti podjelim brojeve od ove dvije što vidim da su aktuelne jer sam pričitao svih 119 stranica :)

Ko bi rekao da je ovako teško naći nešto i za pare... :)
 
+38762084429

Evo jedna, malo punija, na kosevskom brdu
100 KM za 1h druzenja.
Nema anala.
Dostupna i na viber.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh