BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Zaboravih napisat, rekla je da ih ima jos dvije mislim, pa se moze i grupnjak ugovorit... Ova se zvala LANA i imala je zubnu protezu (za ispravljanje)... Ako je jos neko bio kod nje ili kod njenih "drugarica" neka kaze, ova nije nesto al eto moze proc za ispraznit se ;)
Taj broj to jest ta djevojka je iz Tesnja a ne Zenice i nije uopce p
Zaboravih napisat, rekla je da ih ima jos dvije mislim, pa se moze i grupnjak ugovorit... Ova se zvala LANA i imala je zubnu protezu (za ispravljanje)... Ako je jos neko bio kod nje ili kod njenih "drugarica" neka kaze, ova nije nesto al eto moze proc za ispraznit se ;)
Taj broj odnosno ta djevojka je iz Tesnja nema zubne proteze i nije podebela kao sto navodis
 
Zaboravih napisat, rekla je da ih ima jos dvije mislim, pa se moze i grupnjak ugovorit... Ova se zvala LANA i imala je zubnu protezu (za ispravljanje)... Ako je jos neko bio kod nje ili kod njenih "drugarica" neka kaze, ova nije nesto al eto moze proc za ispraznit se ;)
Ta djevojka je iz Tesnja a ne iz Zeninice i nije podebela i nema zubnu protezu za ispravljanje zubi kao sto navodis potpuno pogresna informacija
 
Ako neko zna u sarajevu je prije bila jedna prelijepa i predobra djevojka adela u dobrosevicima. Svaka info je dobro dosla. Hvala
 
Pozdrav,
Vidim par objava za djevojku Alma Negra (Sarajevo). Jel vec neko bio i da li je kao na slikama sto su kacili ovdje?
 
Jel u ulici Mehmeda spahe??
Smještaj je bio Hostel T&M.

Taj broj to jest ta djevojka je iz Tesnja a ne Zenice i nije uopce p

Taj broj odnosno ta djevojka je iz Tesnja nema zubne proteze i nije podebela kao sto navodis

A jebiga pogriješio broj, mislim da je ovaj 0644532315, al' nisam opet siguran. I stojim iza svega što sam rekao za LANU iz Zenice ;)
I nemoj smarat više majke ti. Idi šta jebi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh