BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Prelistajte forum od početka, ako ima tu je i broj. Ako nema onda nema potrebe da postavljate pitanje pojedinačno za svaki grad /selo.
 
Da je normalno vrijeme bez kurtone, za 200 eur i vise koliko ove nesretnice traze po BiH mozes odletjeti u istocnu ili juznu evropu, provesti se i bar dvije vrhunske cure povaliti. Koliko je uopce placa u BiH? 400 eur?
 
Da li ste probali ovu azijatkinju u BL, jesu njene slike sa ee?
Probao
150 eur u vidovicu a drugi put u mom smjestaju. Slike mozda jesu mozda nisu..meni su sve one iste haha...nije losa uglavnom..meni je licno fora sto dodje u onom kimonu🤣🤣 ovako dobro puso bez kondoma...sex iskljucivo sa...isplati se jer toliko sam i tzv milu platio a ona suti ko zalivena dok je jebes. Uskoro joj dolazi i drugarica tako da planiram i nju probati
 
dobro je, meni je trazila 200€ u mom smjestaju, kao doce kod mene
reko nema od te ljubavi nista, neda mi zena
a u vidovic ne mogu to mi je komisiluk :D
nemam pojma sta da radim
 
Probao
150 eur u vidovicu a drugi put u mom smjestaju. Slike mozda jesu mozda nisu..meni su sve one iste haha...nije losa uglavnom..meni je licno fora sto dodje u onom kimonu🤣🤣 ovako dobro puso bez kondoma...sex iskljucivo sa...isplati se jer toliko sam i tzv milu platio a ona suti ko zalivena dok je jebes. Uskoro joj dolazi i drugarica tako da planiram i nju ko
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh