BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Daj molim te, o tome se ne smije pisnuti. Ko god tu radi takve stvari ne spominje. A ja znam da je zasticena u svakom smislu. Tako da bez brige.
 
A ja jos veca budala, poslao joj selfi i sutra dan meni govori ta osoba, nisi normaln sto saljes sliku svoju, pratimo je nemoj vise e susrecati s njom...jer sam dobar sa tom osobo zato mi je to rekao, radi mene
Daj molim te, o tome se ne smije pisnuti. Ko god tu radi takve stvari ne spominje. A ja znam da je zasticena u svakom smislu. Tako da bez brige.
 
Jbg, neko ce ostat bez posla ako se bavi s njom. Jer znam da je jaka ko niko. A i ne bih se tako ponašala da nije. Ja cu joj sada pisat.
 
Ne moze nitko ostati bez posla ako je uhvate na djelu zajebi ti to...moze jedno vrijeme raditi ovo jos tj. I onda pada ko kruska
 
Kao i ruskinje u mostaru imale su covjeka isto, zaradjivale tjedno preko 15 000
I uzele najboljeg odvjetnika necu ga spominjat imenom...i opet nista ..
 
A ti koji si stavio privatne profile 2 zene ovde i lupaš gluposti.
Niko zbog ovog nije u zatvoru, plati se kazna i kraj. Pogotovo te koje nisu iz BiH.
 
Kao i ruskinje u mostaru imale su covjeka isto, zaradjivale tjedno preko 15 000
I uzele najboljeg odvjetnika necu ga spominjat imenom...i opet nista ..
Po tvojim postivima izgleda da ti radis za sipu.... prvo kazes nitko ne zna da si bio s njom i slao joj slike... pa onda kazes da nisi bio sad kod nje...koji kurac seres...
 
Kod brinetice__lane sam 3 dana zaredom bio u Mostaru, prezadovoljan sam. Imam utisak da ovaj Ante2c je neka lokalna djevojka, jer mu prica nema smisla. A i ona se žalila da ju je zvala jedna i trazila termin, a Lana joj još pre poslala klijenta iz bl i sacuvalabroj.i sve mi pokazala , jai ona uporedili i taj broj je na oglasu bio sa koga je trazen termin. Tu su 2 mogucnosti ili je ovaj ante zena,a mozda i neko kome nije drago da je tu ona. A policija kad prati ne prica a ne mogu joj dokazat nikako da je neko platio.
 
ta lana ili ti mila kako vec, nema konkurencije jake pa digla cijenu previse za uslugu koju daje... A cuo sam da ima nekog iza ledja koju dobro stiti od policije itd...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh