BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Da li neko ima kontakt u Banja Luci, a da cene nisu ovako previsoke? Došao sam iz Novog Sada, i nerealno mi je da su cene ovolike. U NS za 50-70e laganih sat vremena se dobije.
 
jel' neko stvarno misli da se neka cura reklamira u oglasima pod svojim pravim imenom?
de malo ukljucite mozak, pa nadjete na Fb ili Instagramu profil i vidite kako izgleda Mila Prerad...
pa cete vidjeti da ni ne lici ni blizu na ovu curu koja se reklamira pod imenom "Mila" ili "Lana"
 
Samo cu vam rec sve i jedna se oce jebat samo treba bit musko i pitat svaku nekad i samar je dobar rezultat al od njih 20 jebat ce te bar 5
 
jel' neko stvarno misli da se neka cura reklamira u oglasima pod svojim pravim imenom?
de malo ukljucite mozak, pa nadjete na Fb ili Instagramu profil i vidite kako izgleda Mila Prerad...
pa cete vidjeti da ni ne lici ni blizu na ovu curu koja se reklamira pod imenom "Mila" ili "Lana"
Svaka cast u pravu ste,Ovi Samo lupetaju Jednu je Mila Prerad a drugo je Lana Ili Mila Ili vec kako
 
Ne znam da li još radi ona " starija " gospođa sa Prijedorske Petlje , i da li je neko imao iskustva sa njom ?
 
Ne znam da li još radi ona " starija " gospođa sa Prijedorske Petlje , i da li je neko imao iskustva sa njom ?
Ja sam jednu viđao u klanicama ispod nadvožnjaka za uključivanje na autoput stopa i kod prijedorske petlje, lijepo obučena, sređena, većinom je u popodnevnim satima tamo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh