BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nisi me dobro shvatio. Mislio sam na to da se preko privatnih poruka na ovom forumu formira zatvorena viber grupa koja bi imala maksimalno 20 članova, a ne da svaka budala može upasti u grupu i praviti rusvaj. A onda bi se sve informacije razmjenjivale unutar grupe i ne bi se širile izvan nje.
To je drugo, ali pažljivo birati članove, na svaku glupost izbaciti.
 
Kat
Ko je Mila?
Tako je ali kako vidim samo ovi sa premium doznakom su real od kojih ova Ela daje pun servis a ima 90 kila i ivana 36 god po ostoj cijni ko ova od 20 ,a ostali fake profili...
Ma katastrofa, ova Ela brate kao tenk, Ivana sa "36" ima sigurno 40 i vise uzima 150€, tako da se realno ne isplati ni ici dok je ovakva ponuda.
 
Ponuda i cijene katastrofa. Ova Ela na slikama malo više od tenka, trebala bi ona plaćati a ne uzimati 200e za te pare manekenku pokupiš. Jednom išo kod Mile, kad sam je vidio samo se vratio, njena realna cijena 100km za sat
 
Ima li nesto drugo osim ove tri sto su u ponudi. Ako neko ima koju da radi na preporuku neka posalje pp broj
 
Ponuda i cijene katastrofa. Ova Ela na slikama malo više od tenka, trebala bi ona plaćati a ne uzimati 200e za te pare manekenku pokupiš. Jednom išo kod Mile, kad sam je vidio samo se vratio, njena realna cijena 100km za sat
one i rade za 100 KM no oglasavaju se uvijek za skuplje jer naidje i neko ko ce platit,otic,probat.. ajd sad o ukusima ne treba raspravljat, onaj ko voli punije i deblje platit ce isto koliko i ja koji volim mrsavije i sitnije..
 
Pozz ekipa, da vam prepričam svoj susret sa djevojkom Ellom iz BL:
Preko ovog foruma nađem je na instagramu i zapratim, javim joj se dobijem par fotografija i cijenu i kažem joj ok budem se javio.
Sad za vikend izađem u grad, popijem sa društvom i javim joj se, kaže mi ne radi vikendom zbog narkomana, manijaka, siledžija...
Ali mi ponudi besplatno lizanje pičke i da mi popuši kitu. Dobijem adresu i kako do njezinog stana i dođem kod nje. Djevojka je mlada i lijepa u licu, velike i lijepe sise ima, ali je baš debela. Stan je brutalno dobro sređen i čist, crvena LED rasvjeta svuda po stanu. Legnemo u krevet, opustimo se uz laganu priču i razmjenu iskustava. Kad smo se ispričali, naližem joj se pičke, prstima i vibratorom je izdžaram u pičku, odlično mi popuši kurac, još malo priče i nazad u grad na after.
 
Pozz ekipa, da vam prepričam svoj susret sa djevojkom Ellom iz BL:
Preko ovog foruma nađem je na instagramu i zapratim, javim joj se dobijem par fotografija i cijenu i kažem joj ok budem se javio.
Sad za vikend izađem u grad, popijem sa društvom i javim joj se, kaže mi ne radi vikendom zbog narkomana, manijaka, siledžija...
Ali mi ponudi besplatno lizanje pičke i da mi popuši kitu. Dobijem adresu i kako do njezinog stana i dođem kod nje. Djevojka je mlada i lijepa u licu, velike i lijepe sise ima, ali je baš debela. Stan je brutalno dobro sređen i čist, crvena LED rasvjeta svuda po stanu. Legnemo u krevet, opustimo se uz laganu priču i razmjenu iskustava. Kad smo se ispričali, naližem joj se pičke, prstima i vibratorom je izdžaram u pičku, odlično mi popuši kurac, još malo priče i nazad u grad na after.

Jesi se informisao sta je gonoreja?
 
Pozz ekipa, da vam prepričam svoj susret sa djevojkom Ellom iz BL:
Preko ovog foruma nađem je na instagramu i zapratim, javim joj se dobijem par fotografija i cijenu i kažem joj ok budem se javio.
Sad za vikend izađem u grad, popijem sa društvom i javim joj se, kaže mi ne radi vikendom zbog narkomana, manijaka, siledžija...
Ali mi ponudi besplatno lizanje pičke i da mi popuši kitu. Dobijem adresu i kako do njezinog stana i dođem kod nje. Djevojka je mlada i lijepa u licu, velike i lijepe sise ima, ali je baš debela. Stan je brutalno dobro sređen i čist, crvena LED rasvjeta svuda po stanu. Legnemo u krevet, opustimo se uz laganu priču i razmjenu iskustava. Kad smo se ispričali, naližem joj se pičke, prstima i vibratorom je izdžaram u pičku, odlično mi popuši kurac, još malo priče i nazad u grad na after.
I koliko ti je Snorlaks uzeo za lizanje?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh