BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nego, dobio sam info za neku plavušu iz BL, pravo dobra i zgodna, bude oglas na COD ponekad. 30-ak godina, komunikacija preko emaila. Je li imao neko iskustva, zna li se nešto o tome?
Koja je sad to? I šta ti je COD? Ako misliš na COL onda bi to vjerovatno bila Sofija ili Ana.
A kad smo već kod plavuša, ja poslao na viber poruku ovoj što se oglasila na AS (nije Maja u pitanju), odmah me blokira. Kad zovneš, ne javlja se. A na viberu joj stoji slika lica. E sad, nešto kontam da je možda neka budala stavila njen broj na oglase, dešava se to. Zna li neko da li cura stvarno radi ili je ovo drugo u pitanju? Da li ju je iko uspio bar dobiti na telefon?
 
Koja je sad to? I šta ti je COD? Ako misliš na COL onda bi to vjerovatno bila Sofija ili Ana.
A kad smo već kod plavuša, ja poslao na viber poruku ovoj što se oglasila na AS (nije Maja u pitanju), odmah me blokira. Kad zovneš, ne javlja se. A na viberu joj stoji slika lica. E sad, nešto kontam da je možda neka budala stavila njen broj na oglase, dešava se to. Zna li neko da li cura stvarno radi ili je ovo drugo u pitanju? Da li ju je iko uspio bar dobiti na telefon?
Ma da, City of Live. Ime je bilo Ana Marija. Znaš li išta o njoj? Plavuša, top izgleda.

Ako misliš na Mirjanu, ja mislim da joj neko pakosti.
 
Ima li neko iskustva , sa nekom damom na relaciji Banja Luka - Prijedor ? Ali sa nekim " normalnim " cijenama , a ne kao da joj je zlatna * :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh