BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije


Je li neko bio kod ove, može i iskustvo da pošalje u pp hvala
 
 jel moguće da ljudi ne vide kad je koji post napisan? Čovjek diže post od prije godinu dana i onda drugi za njim pita koliko si joj platio? Wtf ljudi...wtf?
Pitam jer se pojedini momci raspituju za nju u smislu ozbiljne veze a postoje spekulacije da se devojka bavi/la time a ovamo odaje utisak vrlo prefinjene mlade dame pa pitam samo zbog toga da li je realno da je istina to sto je lik napisao za hamster. Inace mi je gugl na pretragu njenog imena izbacio bas ovaj forum i bas ovu objavu... 😏
 
Danas sam naletio do Brune.. Znači, djevojka je mrak. Mnogo prirodnija i ljepša u živo nego na slikama. Nije najbolja sa engleskim, ali zna dovoljno za zezanciju, ostalo uz prevodioca ide. Nasmijana, nije joj ništa mrsko. Odličan sex, trudi se da ugodi, dopušta sve i ne žuri. Odavno nije neka me zaintrigirala da mi nije žao ni para ni vremena, a kamoli da poželim opet otići. Bruna rules. :)
 
Kako je moguće da niko nema broja od bijeljine,brcko.Tuzla ima Al stvarno mislim da je preskupo dat 150-200e za pola sata sat
sto ne bi bilo moguce.. jebu se cure i dalje za pare ali cim das njen broj i pozove je neko a nije preporuka, mijenjaju broj, male su to sredine.. dakle nije nista neocekivano da na oglasima nema nijednog valjanog broja.. sem ovih sto traze xbon i slicno.. navalite
 
sto ne bi bilo moguce.. jebu se cure i dalje za pare ali cim das njen broj i pozove je neko a nije preporuka, mijenjaju broj, male su to sredine.. dakle nije nista neocekivano da na oglasima nema nijednog valjanog broja.. sem ovih sto traze xbon i slicno.. navalite
Pa i to što traže x bon 99% stoji neko drugi. Pa i od ovih sto imaju brojeve neće da preporuče
 
Danas sam naletio do Brune.. Znači, djevojka je mrak. Mnogo prirodnija i ljepša u živo nego na slikama. Nije najbolja sa engleskim, ali zna dovoljno za zezanciju, ostalo uz prevodioca ide. Nasmijana, nije joj ništa mrsko. Odličan sex, trudi se da ugodi, dopušta sve i ne žuri. Odavno nije neka me zaintrigirala da mi nije žao ni para ni vremena, a kamoli da poželim opet otići. Bruna rules. :)
Možel broj od brune?
 
Ja pitao bunu jucer jel u Sarajevu ona kaze ne a ovaj kaze da je bio ccc

Isto ona Safira kakav je ono broj u Britaniji niko ne odgovara?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh