BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Zavisi brate kakav ukus imas, imas njene videe na netu pa možeš vidjeti, meni lično je totalna kontra od izgleda koji volim, mislim da je ženska 98% plastika. Ali, sudeći po video materijalu, posao odrađuje korektno.
Jasno to sve vec da li se isplati Taj "ugodjaj opcenito" sa njom
Ja zanm kako izgleda I uzivo tu I tamo smo se vidjeli, vec da li pravi taj iskorak usluge
 
Nedaj kurvama da te požuruju, kad covjek placa po satu iskoristi svaki minut, znaju one da ima mulaca koji ce poslusat sta god im kaže
Isto kako ona ko fol brine o satnici, tako i ja imam jebeni sat na ruci i znam kad sam ušao kod nje i kad treba da izađem. Nisam jednoj pokazao na sat samo kad je krenula požurivati. Obično to rade one koje nemaju pojma ni predstavu o vremenu i krenu srat i požurivat nakon samo 10 minuta. Žao mi je bejbi ja tebe jebem još cijelih toliko i toliko, u zavisnosti koliko sam platio. Jeste da padne malo moral kod istih, ali znam i ja balvane okretat kako meni paše ahahahaha
 
Isto kako ona ko fol brine o satnici, tako i ja imam jebeni sat na ruci i znam kad sam ušao kod nje i kad treba da izađem. Nisam jednoj pokazao na sat samo kad je krenula požurivati. Obično to rade one koje nemaju pojma ni predstavu o vremenu i krenu srat i požurivat nakon samo 10 minuta. Žao mi je bejbi ja tebe jebem još cijelih toliko i toliko, u zavisnosti koliko sam platio. Jeste da padne malo moral kod istih, ali znam i ja balvane okretat kako meni paše ahahahaha
Tako i treba, ako platim sat vremena toliko cu i biti makar mi bajke pričala, kurvu držat na lancu
 
Jel moguce da niko nije bio????
ako ja stignem javim kakva je

Da ne odgovaram u pp ima vas par sto je pitalo, otisao sam danas kod ove July. Ono je neka bas prava .ebacica, ja ne znam sta je ono. Pravi rodeo je bio, par navrata sam joj morao reci da uspori bojao sam se slomit ce mi ga, jos je i anal bio. Oral isto tako guta cijelog, mozes je .ebavat u usta, vuc za kosu sta hoces, ja ne znam jel na kakvim drogama ili bas voli svoj posao ali ide u top 3 sto se tice akcije :D Sto se tice izgleda niza je, cini mi se oko 150cm da ima pa jos lakse vratolomije izvodi, dupe brazilsko, godina mozda 35 meni tako djeluje. Uglavnom od mene 10 za akciju, minus veliki nema pojma engleskog nista pa mora se pantomimom sporazumjevati i sto sam znao reci "spero momento" kad poludi u klincu...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh