BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

+387 66 625 166
Tvrdi da je iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja i traži xbon sa prekrivenim zadnja 2 broja i kao das listic kad se vidite. To je meni sumnjivo. Jel hoces pare ili ne 🙂
Ako ko moze da provjeri?
Ljudi dragi pa ne mogu da vjeruje manite se vise price o bonovima cim spomene bon to je prevara....cuj prekri 2 broja i ona za par minuta skonta kombinaciju.. drugi put posalji joj neki bezze broj pa neka se bar malo pati jbt
 
Šta bi ti ljudino? Nevinu i da si joj prvi, ali da je iskusna u krevetu kao Adriana Chechik?
Procitaj brate sta bi ja.
Obrazložio sam detaljno. Vrlo sam jednostavan za razliku od mnogih ovdje.
Nisam naveo ni da mi treba cura od 23, napisao sam moze Djevojka, moze i starija samo da je normalna, da se ne drogira ne cuga i od kurseva tolikih da nije pukla. Da mogu popricat 20 min s njom. I da mi ne tukne dok je karam. Procitaj druže moje poruke, pa reaguj ali realno. Nisam napisao ni mrsavu ni debelu kao sto pisu mnogi.
Normalnu u glavi i urednu, izgled mi nije toliko bitan. Nevina mi ne treba, to sam davno prosao i ne bih se umoran patio sa njom.
 
Procitaj brate sta bi ja.
Obrazložio sam detaljno. Vrlo sam jednostavan za razliku od mnogih ovdje.
Nisam naveo ni da mi treba cura od 23, napisao sam moze Djevojka, moze i starija samo da je normalna, da se ne drogira ne cuga i od kurseva tolikih da nije pukla. Da mogu popricat 20 min s njom. I da mi ne tukne dok je karam. Procitaj druže moje poruke, pa reaguj ali realno. Nisam napisao ni mrsavu ni debelu kao sto pisu mnogi.
Normalnu u glavi i urednu, izgled mi nije toliko bitan. Nevina mi ne treba, to sam davno prosao i ne bih se umoran patio sa njom.
 
Ako nađeš broj od Lidije reći će ti da to nije ona i da se time ne bavi zato što vjerovatno radi samo stare mušterije i neće nove ljude
Ili
Previse trazis, sve domace kurave su pukotine, Lidija pogotovo
I ti mi das njen br. kralju, a ja zamolio da je normalna,da necu iz oglasa. Hvala drug. Ne znam samo zasto ste nervozni i sta vam smeta ali takvi nikada nnecete naci nista.
Vidim da pisete da i one biraju. A evo meni se javila jedna koje nema ni u oglasu ni na i sta. bar tako kaze, 36god razvedena, dvoje djece. Mislim da mnoge žene citaju sta pisemo. Ako ih nazivate lokalnim dronfuljama nikada nista nnecete karati.
Adio.. Ja odoh sa ovom na veceru a vi se prepucavajte i dalje jel mrsava jel debela jel skupa itd... U svakom gradu imam srece jbg.
 
Malo moje rezenzije
Crnka kod Bosmala, super izgleda, malo se trudi oglas na super oglasima bio par puta
Mimi Lukavica, velike sise, zna se i potruditi bio vise puta
Ena Lukavica, plava, dobro se bas jebe bio 3 4 puta
Maja, Nova Otoka vise oglasa na cof, onako nista specijalno bio vise puta
Diana oz super oglasa, vitka 22 god, nista specijalno
Sandra Ludak, bezveze
Djevojka iz Lukavice, plavusa, malo ima stomacica, oke je
Ima ih jos more, nmg svih da se sjetim haha
Ima li nesto neko nesto dobro, ako moze broj u pp
Imaš li druže broj od te Ene Lukavica
 
Ili

I ti mi das njen br. kralju, a ja zamolio da je normalna,da necu iz oglasa. Hvala drug. Ne znam samo zasto ste nervozni i sta vam smeta ali takvi nikada nnecete naci nista.
Vidim da pisete da i one biraju. A evo meni se javila jedna koje nema ni u oglasu ni na i sta. bar tako kaze, 36god razvedena, dvoje djece. Mislim da mnoge žene citaju sta pisemo. Ako ih nazivate lokalnim dronfuljama nikada nista nnecete karati.
Adio.. Ja odoh sa ovom na veceru a vi se prepucavajte i dalje jel mrsava jel debela jel skupa itd... U svakom gradu imam srece jbg.
Ti si pukao skroz. Ljudi odavde idu da karaju zato sto ili zele da probaju nesto novo ili nemaju vremena da se vidjaju sa nekim mjesec dana da bi jebali.
Ti sa druge strane nikada nisi osjetio zenski dodir pa ti fali i zelis da parama kupis da neka cura/zena izadje sa tobom jer ne znas drugacije. Boli me kurac je li udata/razvedena ili nevina, jedini kriterijum koji imam je je li dobra picka ili ne. Necu se zaljubiti u kurvu ili planirati da je zaprosim.
 
Ti si pukao skroz. Ljudi odavde idu da karaju zato sto ili zele da probaju nesto novo ili nemaju vremena da se vidjaju sa nekim mjesec dana da bi jebali.
Ti sa druge strane nikada nisi osjetio zenski dodir pa ti fali i zelis da parama kupis da neka cura/zena izadje sa tobom jer ne znas drugacije. Boli me kurac je li udata/razvedena ili nevina, jedini kriterijum koji imam je je li dobra picka ili ne. Necu se zaljubiti u kurvu ili planirati da je zaprosim.
Hahaha mislim da si ti puko i da si ti neizivljen. Jer da imas iole iskustva životnog ne bi ti bilo bitno da je picka samo dobra nego i sta ti da picka pruža. Kontas! A pružiti za pola sata, posto nemas vremena vise ti moze samo hiv, hepatitis, sifilis i sl. A ti ces to sve isto prenijeti svojoj partnerici. Meni ne hvali pažnja i ženski dodir, imam vremena za razliku od tebe da provedem s kim hocu, sta je problem?Ja dosao sa strane i pokupim vam ribu koja je van ove price jos cu je dobro pocasti ti, a vi na ovom forumu se samo prepucavate, napadate, negodujete isl. Zato i ne karate. Cijelu Bosnu sam prosao uz duž i poprijeko, jebao sam sve sto je valjao i sa oglasa i sa city of love i ege i van svih tih stranica i jako dobro znam sta valja sta ne.
Ja sam druže od kurvi koje ti trazis umoran. Samo sam tražio nesto ok normalno i nasao a vi ste zapjenili kao da sam vas opljačkao. 😀😀
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh