BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

+387 66 625 166
Tvrdi da je iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja i traži xbon sa prekrivenim zadnja 2 broja i kao das listic kad se vidite. To je meni sumnjivo. Jel hoces pare ili ne 🙂
Ako ko moze da provjeri?
Dajte vise zar nije zavrsena prica o x-bonu, ne znam jel se ikad desilo da su trazile x-bon a da nije bila prevara... 2 broja prekrivena... U fazonu ne mogu te prevarit ako nemam zadnja 2 broja. Postoji 100 kombinacija sa 2 broja, za 10-tak minuta ce pronaci ta 2 prava broja i pozdravi se sa parama...
 
Dajte vise zar nije zavrsena prica o x-bonu, ne znam jel se ikad desilo da su trazile x-bon a da nije bila prevara... 2 broja prekrivena... U fazonu ne mogu te prevarit ako nemam zadnja 2 broja. Postoji 100 kombinacija sa 2 broja, za 10-tak minuta ce pronaci ta 2 prava broja i pozdravi se sa parama...
Ne zna se ko je dosadniji ovi sto pitaju jeli prevara ili ovi sto objasnjavaju po ko zna kojo put kako je prevara, treba zokonom zabraniti pitanje o x bonu ovde😂
 
Ne zna se ko je dosadniji ovi sto pitaju jeli prevara ili ovi sto objasnjavaju po ko zna kojo put kako je prevara, treba zokonom zabraniti pitanje o x bonu ovde😂
A pazi, ima ipak ljudi kojima je mozda prvi put da na ovakav nacin pokusavaju. U redu je pitati, pa i odgovoriti kakva je situacija da se zna. Samo meni se cini da ljudi i kada im das do znanja, padnu na foru.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh