BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

I ova je blizu Sare, ali hajd znaj... Cuce se.. :)
Ma da naravno, neke od njih putuju zajedno, ili jedna cura ima 3-4 profila, i kad dodjes ono neka deseta djevojka. Samo mi se jednom desilo da sam dosao na adresu, nije djevojka sa slike, ali je 2x bolja, i jos uz to cura je bila tako prijateljski raspolozena, ja sam platio 1h, ostao kod nje oko 2.5-3h barem, zajebavali se, pili pivo, narucili jebene kebabe na adresu ( nije imala posla poslije mene :ROFLMAO:)
 
Hahaha mislim da si ti puko i da si ti neizivljen. Jer da imas iole iskustva životnog ne bi ti bilo bitno da je picka samo dobra nego i sta ti da picka pruža. Kontas! A pružiti za pola sata, posto nemas vremena vise ti moze samo hiv, hepatitis, sifilis i sl. A ti ces to sve isto prenijeti svojoj partnerici. Meni ne hvali pažnja i ženski dodir, imam vremena za razliku od tebe da provedem s kim hocu, sta je problem?Ja dosao sa strane i pokupim vam ribu koja je van ove price jos cu je dobro pocasti ti, a vi na ovom forumu se samo prepucavate, napadate, negodujete isl. Zato i ne karate. Cijelu Bosnu sam prosao uz duž i poprijeko, jebao sam sve sto je valjao i sa oglasa i sa city of love i ege i van svih tih stranica i jako dobro znam sta valja sta ne.
Ja sam druže od kurvi koje ti trazis umoran. Samo sam tražio nesto ok normalno i nasao a vi ste zapjenili kao da sam vas opljačkao. 😀😀
Koja si ti budala kurva koja drzi do sebe i ne jebe se bez kondoma i mirise vjeruj da ta nije bolesna,prije ces pokupit od udate itd sto trazis jer picka nema tajmer da znas koliko je presla
 
Ma sta kazes! 😀Ko ti drma kavez? Nisam te pitao nista, nemas preporuku odjebi.
Boli tebe kurac sta ja karam, kako i koga.
Ti vidovit pa znas jel jebem sa kondomom ili bez.A sta pukne ti kondom?
Recenzija za Mostar:Silvija 36 god. Grudi trojka, guza veca, crnka. Jako uredna, jako prijatna, jebe se kao zmaj. Nema je na oglasima, kaze da povremeno napravi izlet sa muskarcma sa strane zbog love. Ne gleda na sat.
Izasli smo na veceru, vratili se u hotel, prica li, karali se 2 sata. Platio veceru i dao joj 200km.Vecera je bila na njeno insistiranje.
Sve u svemu, Mostarke vrh.
 
Sumljiva mi je ova, isti broj a drugaciji profil je imao/imala i u Sarajevu, Banja luci a i u Mostaru. Uvijek druge slike posalje, ne znas ko je tacno, plus gotovo se nemoguce skontati za sastanak, neka suplja prica konstantno, pa mi se cini da je mozda prevara, mada nije trazila xbon koliko se sjecam.
 
Ma sta kazes! 😀Ko ti drma kavez? Nisam te pitao nista, nemas preporuku odjebi.
Boli tebe kurac sta ja karam, kako i koga.
Ti vidovit pa znas jel jebem sa kondomom ili bez.A sta pukne ti kondom?
Recenzija za Mostar:Silvija 36 god. Grudi trojka, guza veca, crnka. Jako uredna, jako prijatna, jebe se kao zmaj. Nema je na oglasima, kaze da povremeno napravi izlet sa muskarcma sa strane zbog love. Ne gleda na sat.
Izasli smo na veceru, vratili se u hotel, prica li, karali se 2 sata. Platio veceru i dao joj 200km.Vecera je bila na njeno insistiranje.
Sve u svemu, Mostarke vrh.
Moze broj od Silvije u pp?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh