BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

U zadnje vrijeme sam samo isao kod strankinja u Sarajevu. Sta je u zadnje vrijeme aktuelno u Sa od ovih nasih, jel ko isao u zadnje vrijeme, ima li sta novo i slicno?
 

Sve preporuke, platio sam 150e za 40 min, na kraju bio skoro sat vremena. "Mana" mala što ne zna engleski skoro nikako pa u pauzi između 2 akcije malo sam tipkao nešto na telefon uz njen oral. svidjelo mi se to što se trudi bukvalno cijelo vrijeme da se nešto radi, baš je aktivna. Poze sve mogu, oral bez kondoma je sama krenula iako je navela u poruci da radi samo sa.

Izgled 8/10
Oral 9/10
Sex 9/10
Ukupni dojam 9/10

Ponovio bih sigurno da ne moram 200 km u jednom smjeru vozit :D i da, malo me iznenadilo kad sam ušao ima joj cimerka sjedi gleda tv pa mi to čudno bilo ( da sam pripit došao zvao bih i nju vjerojatno😆)
 

Sve preporuke, platio sam 150e za 40 min, na kraju bio skoro sat vremena. "Mana" mala što ne zna engleski skoro nikako pa u pauzi između 2 akcije malo sam tipkao nešto na telefon uz njen oral. svidjelo mi se to što se trudi bukvalno cijelo vrijeme da se nešto radi, baš je aktivna. Poze sve mogu, oral bez kondoma je sama krenula iako je navela u poruci da radi samo sa.

Izgled 8/10
Oral 9/10
Sex 9/10
Ukupni dojam 9/10

Ponovio bih sigurno da ne moram 200 km u jednom smjeru vozit :D i da, malo me iznenadilo kad sam ušao ima joj cimerka sjedi gleda tv pa mi to čudno bilo ( da sam pripit došao zvao bih i nju vjerojatno😆)
Preplatio si drug baš....
 

Sve preporuke, platio sam 150e za 40 min, na kraju bio skoro sat vremena. "Mana" mala što ne zna engleski skoro nikako pa u pauzi između 2 akcije malo sam tipkao nešto na telefon uz njen oral. svidjelo mi se to što se trudi bukvalno cijelo vrijeme da se nešto radi, baš je aktivna. Poze sve mogu, oral bez kondoma je sama krenula iako je navela u poruci da radi samo sa.

Izgled 8/10
Oral 9/10
Sex 9/10
Ukupni dojam 9/10

Ponovio bih sigurno da ne moram 200 km u jednom smjeru vozit :D i da, malo me iznenadilo kad sam ušao ima joj cimerka sjedi gleda tv pa mi to čudno bilo ( da sam pripit došao zvao bih i nju vjerojatno😆)
Hahahahahahahaah
 
Pozdrav momci, slucajno naletih na forum. Ako ima neko preporuke za Krajinu (Cazin, Bihac, Petrovac, Kladusa) i Sarajevo, posto sam cesto na tim relacijama. Po mogucnosti starije dame.
 
Da li bi neko bio ljubazan poslati mi br tel. neke devojke iz Mo,a da nije sa oglasa.
Dolazim u Mostar na par dana i želio bih se opustiti. Godine mi nisu bitne, samo da je normalna i uredna.
Hvala. Castim ko mi posalje adekvatan kontakt.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh